Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin madencilerinin kaybı açıklandı! 1 milyar dolardan fazla Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda kripto paralarda yaşanan çöküşün bilançosu belli olmaya başladı. En büyük üç Bitcoin madenciliği şirketinin yaz döneminde 1 milyar dolardan daha fazla para kaybettiği ortaya çıktı. Bu kaybın başlıca kripto paralardaki düşüşten kaynaklandığı aktarıldı.

Bitcoin madencileri 1,4 milyar dolar kayıp bildirdi

Bloomberg tarafından hazırlanan son rapora göre, ABD’nin en büyük üç madencilik firmasının finansal raporları iç açıcı değil. Core Scientific, Marathon Digital Holdings ve Riot Blockchain isimli şirketlerin toplamda 1,4 milyar dolar kayıp yaşadığı bildirildi.

bir-ulke-daha-kripto-paralari-yasakladig

Bu üç madencilik firmasının içinde en çok para kaybeden 862 milyon dolar ile Core Scientific oldu. Hemen arkasında ise 366 milyon dolar kayıpla Riot Blockchain ve 192 milyon dolar ile Marathon Digital Holdings boy gösterdi. Şirketlerin bu kadar fazla zarar etmesi ise Bitcoin yatırımcılarını tedirgin etmeye başladı.

İlgini Çekebilir  Shiba Inu çakıldı!

https://shiftdelete.net/bitcoinde-dort-ay-sonra-bir-ilk-yasandi

Geçtiğimiz çeyreğe ait şirket borçlarını ödemek isteyen firmalar, maliyetleri karşılamak için ürettiklerinden daha fazla Bitcoin sattı. Arcane Crypto analisti Jaranc Mellerud’a göre 3900 Bitcoin üreten firmalar, 14 bin 600 adet kripto para sattı.

Ayrıca bazı şirketlerin ek kredilere başvurduğu da bildirildi. Örneğin Core Scientific, elindeki kripto paraların yüzde 80’inden fazlasını sattı ve aynı zamanda risk sermayesi şirketinden 100 milyon dolarlık hisse senedir? Nereden Alınır aldı.

bitcoin-kripto-para-guncel-degerleri-2.w

Bitcoin madencilerini etkileyen bu durum ise kripto paralara olan güveni azalttı ve yatırımların daha fazla korku bölgesine girmesine yol açtı. Ayrıca en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase, geçen çeyrekte 1 milyar dolardan daha fazla zarar ettiğini açıkladı.

Siz Bitcoin madencileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Tam Gemi Şok Denemeleri Teknoloji Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com