Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin den rekor zarar etti! CEO’sunu değiştirdi! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

MicroStrategy, ikinci çeyrek raporlarını paylaştı. Şirket, 30 Haziran itibariyle 1.988 milyar dolar değerinde 129.699 adet Bitcoin’e sahip. Şirket bilanço raporlarında sahip oldukları Bitcoin’lerden dolayı 1.989 milyar dolarlık kümülatif zarar açıkladı.

MicroStrategy Ceo‘su Michael Saylor görevini bıraktı!

MicroStrategy’nin kurucu ortağı ve Ceo‘su Michael Saylor’un Bitcoin’i enflasyona karşı bir korunma aracı olarak gördüğünü söylemesinin ardından 2020 yazında Bitcoin’e yatırım yapmaya başladı. O dönemde değer kazanan Bitcoin ile birlikte şirket de değer kazanmaya devam etti.

Servetinin yarısını kaybeden El Salvador’dan yeni Bitcoin planı

Ancak Bitcoin yükselişini sürdüremeyip düşüşe geçince, şirket de değer kaybetmeye başladı. MicroStrategy’nin hisse senedir? Nereden Alınırnin değeri bu yıl Bitcoin’in düşüşüne paralel olarak yaklaşık yüzde 50 oranında düşmüş durumda. Şirket tüm bunlarla birlikte ikinci çeyrekte 1 milyar dolardan fazla zarar açıkladı.

bitcoin-kripto-para-guncel-degerleri-2.w

Son gelişmelerin ardından ise şirketin kurucu ortağı ve Ceo‘su Michael Saylor, Ceo‘luk görevini bıraktığını açıkladı. Saylor, Bitcoin satın alma stratejisini koruyarak yönetim kurulu başkanı olarak hizmet vermeye devam edeceğini belirtti. Şirket başkanı Phong Le ise Saylor’dan boşalan CEO koltuğuna oturacak.

İlgini Çekebilir  Bitcoin yükselişini koruyabilecek mi?

Şirket geçtiğimiz çeyrek 122.1 milyon dolarlık gelir elde ett. MicroStrategy’nin beklentisi ise üç aylık dönem için 123.25 milyon dolardı. 2024 yılının ikinci çeyreğindeki net zarar ise 1.062 milyar dolar açıkladı. Geçen yılın aynı çeyreğindeki 299.3 milyon dolarlık zarar ile karşılaştırdığımızda şirketin zor durumda olduğu söylenebilir. 1 milyar doların üzerindeki bu zarar, şirketin tüm yıllık gelirinin iki katını oluşturuyor.

bitcoin-fiyati-yaprak-dokumu-iste-son-du

Tüm bu gelişmeler ile birlikte şirketin Bitcoin stratejisinde ise bir değişiklik olmadığı vurgulanıyor. CEO’luğu bırakan Michael Saylor’ın böylece Bitcoin’e daha fazla odaklanacağı açıklanırken, şirketin de daha fazla Bitcoin almak için daha fazla para kazanmaya çalışacağı ifade ediliyor.

Peki siz MicroStrategy’de yaşanan gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket Bitcoin’den ettiği zararı çıkarabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Shiftdelete / Teknoloji

CEO su Teknoloji Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com