Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin Düşüyor Binance CEO’su şokta: Zararı 50 katına çıktı! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, uzun zaman önce 3 milyon dolar yatırım yaptığı kripto para birimi LUNA’da yaşanan çöküş nedeniyle 1.6 milyar dolara yakın bir kayıp yaşamıştı. Şimdi ise kripto piyasasında genel olarak yaşanan ve BTC’nin 20 bin dolara kadar gerilemesine sebep olan çöküş nedeniyle zararı tam 50 katına çıktı.

Binance CEO’su, kripto para çöküşünde 86 milyar dolar zarar etti!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para piyasasındaki çöküş öncesinde verdiği bir röportajda yaklaşık 50 milyon LUNA’yı diğer yatırımlarıyla birlikte kripto cüzdanında sakladığını söylemişti. Daha sonra ise bu kaybın çok önemli bir tutar olmadığını, çünkü toplam kripto varlığının çok ufak bir kısmına tekabül ettiğini ve yatırım yaparken yalnızca 3 milyon dolar ile girdiğini belirtti.

 

Fakat bugün itibariyle Bitcoin başta olmak üzere tüm coin piyasası ciddi bir çöküşün eşiğine geldi. Tabii burada Ukrayna-Rusya savaşından çip krizine, madenciliğin azalmasından kripto yasaklarına kadar birçok etken var. Ancak dünyanın en zengin insanlarına bile milyarlarca dolar zarara uğrattı.

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin Yatırımcıları dikkat! Bitcoin için çarpıcı tahmin Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Binance’in Bitcoin çekim işlemlerini durdurması işe yaramadı!

Bu isimlerin başında ise mal varlığı geçtiğimiz aylarda neredeyse 100 milyar dolara ulaşan Binance CEO’su Changpeng Zhao bulunuyor. Zhao’nun an itibariyle servetinin 10 milyar dolara kadar gerilediği ve çöküş nedeniyle tam 86 milyar dolar kaybettiği ortaya çıktı.

Tabii kripto yatırımlarıyla öne çıkan bir diğer isim de Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk. Fakat onun mali durumundaki değişiklik şu an için bilinmiyor. Ancak servetinde büyük bir azalma olduğunu tahmin ediyoruz. Öyle ki Twitter satın alımını bile tehlikeye atabilir.

Buna ek olarak, yalnızca kripto yatırımcılarının değil, dünyanın en zengin 500 insanının da 2024 yılında mal varlıklarının 1,4 trilyon dolar azaldığını söyleyelim. Yapılan açıklamalara göre sektörü etkileyen çeşitli krizler ve global çapta artan enflasyon gibi bir çok nedeni bulunuyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com