Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Cardano Coin geliştiricileri blok boyutunu yüzde 10 büyüttü – Ada Coin den Yeni Adım Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Cardano Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Cardano Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Cardano Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Cardano Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Cardano Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Cardano Coin Yorum 2024

Cardano Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Cardano Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Cardano ’nun geliştici şirketi olan Input Output Global ’dan yapılan açıklamada, hafta sonundan önce blok boyutu büyütme teklifinin yapıldığı ve kabul edildiği, daha sonraki geliştirmeyle boyutun 80 KB ’den 88 KB ’ye çıktığı aktarıldı.

“Veri girişi ve ölçeklendirme artacak”

Bilindiği üzere bloklar içinde hem konfirme edilmiş hem de kayda alınmış işlemler bulunuyor. Boyutların genişlemesi, her blok içinde daha fazla işlemin yerleşebilmesine olanak tanıyor. Input Output ’tan yapılan açıklamada ayrıca %10 ’luk artışın veri girişini ve ölçeklendirmeyi artıracağı kaydedildi.

Çok büyük beklentilerin olduğu ve yatırımcılarının son dönemde hayal kırıklığına da uğradığı Cardano ’da Eylül ayındaki Alonzo hardfork ’undan sonra merkeziyetsiz uygulamalar geliştirilmeye başlanmıştı. Cardano blok zinciri üzerinde hizmet veren merkeziyetsiz uygulamaların ileriki dönemde daha da geliştirilmesi beklentiler dahilinde…

İlgini Çekebilir  Bitcoin'de arz sıkışması fiyatları yükseltebilir

Bir sonraki büyütme için inceleme başladı

Input Output ekibi ayrıca

, bir sonraki blok boyutu büyütmesinin hangi seviyede olacağını kararlaştırmak için bir haftalık süre boyunca zinciri yakından gözlemleyeceklerini belirttiler. Bir önceki blok boyutu genişletilmesi 72 KB ’den 80 KB ’ye geçişle yapılmıştı.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Cardano Coin Analiz

Cardano Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Cardano Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Cardano Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Cardano Coin Yorum

Cardano Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Cardano Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Cardano Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Cardano Coin Uzman Yorumları

Cardano Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Yan zincirler de geliyor

Cardano ’da yapılan bu son gelişmenin ardından Basho güncellemesi bekleniyor. Bu geliştirmeyle ağa, ayrı bir zincir olarak görülen ve diğer blok zincirleriyle bağlantıyı sağlayan yan zincirlerin entegre edilmesi bekleniyor.

Fiyata etkisi yok denecek kadar az!

Bu önemli geliştirmenin fiyata etkisi ise neredeyse hiç olmadı. Bitcoin ’in düşüşüyle son 1 haftada ciddi şekilde kan kaybeden kripto para piyasasında ADA fiyatı bu güncellemeyle beraber %3 ’lük yğkseliş gördü.

İlgini Çekebilir  Bitcoin Yorum 19 Ocak 2024 - Bitcoin Yorum BTC Günlük Fiyat Analizi

Ancak henüz geçtiğimiz hafta 0.98 dolardan işlem gören kripto para, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0.84 dolar civarında…

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Cardano Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Cardano Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Cardano Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Cardano Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Cardano Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Cardano Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Cardano Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Cardano Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com