Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin Altın ile birlikte Değerlendiriliyor – Dünyanın ilk Bitcoin-Altın bileşimi ETP başladı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Enflasyona karşı hangisinin daha iyi bir korunma aracı olduğuna yönelik senelerdir yapılan tartışma hala sürerken

puttygen.biz

, hem altın hem de Bitcoin odaklı bir borsa yatırım ürünü de ilk kez işleme açıldı. The ByteTree Asset Management şirketinin 21Shares ile birlikte çıkardığı ETP, İsviçre ’nin SIX borsasında listelenmeye başladı.

%18.5 Bitcoin ve %81.5 altın: Oran değişecek

BOLD ETP adındaki ürün, özel bir kıyaslama ölçütünü takip edecek ve bu şekilde fiyatlanacak. ETP ’in içindeki Bitcoin ve altın oranı aydan aya değişecek ve hangi ürün, son 360 günde daha az volatil ise yüzdesel ağırılık oranı o ürüne kayacak. Ürünün başlangıvındaki oran da

buy kamagra 100mg

, %18.5 Bitcoin ve %81.5 altın olarak belirlendi.

İlgini Çekebilir  Japonya'nın ABD ve AB'den kripto isteği Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

“Bitcoin Nasdaq ’ı geride bırakacak”

ByteTree ’nin CIO ’su Charlie Morris de, altın ve Bitcoin ’in teknoloji hisselerine oranla daha fazla getiri sağladığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Tahvil ve sermayenin 60 ’a 40 ’lık oranı artık parlaklığını kaybetti. BOLD şı anda yeni 60 ’a 40 oran olarak görülebilir. Altının volatilitesi Nasdaq ’tan daha düşük ancak sarı metal teknoloji hisselerinden daha iyi getiri sağladı. Teknoloji hisseleri, internetin zirveye ulaşması nedeniyle artık düşüyo. Dolayısıyla Bitcoin de hem boğa hem de ayı sezonlarında Nasdaq ’ı geride bırakacaktır”

Bilindiği üzere özellikle Avrupa ’da son dönemde borsa yatırım ürünleri yani ETP ’ler ciddi anlamda revaçta… Şu anda borsalarda listelenmekte olan 70 ’ten fazla ETP bulunurken, hem Bitcoin hem de altın fiyatını ortak olarak takip eden ilk ETP ise BOLD oldu.

Enflasyonun AB içinde her geçen gün rekor kırması, bu tür yatırım ürünlerine olan eğilimi daha da artırabilir.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  Ada Yorum - Cardano ne kadar, kaç TL oldu? Cardano Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com