BTC Bitcoin için çarpıcı tahmin! Kripto paralarda sert dalgalanma Bitcoin Yorum 2022 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2022

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

BTC Bitcoin için çarpıcı tahmin! Kripto paralarda sert dalgalanma Bitcoin Yorum 2022 Coin Grafik Bitcoin

Nisan ayı başından bu yana aşağı yönlü bir seyir izleyen Bitcoin, 47 bin dolar seviyelerinden bugün 38 bin 200 dolara inerek yüzde 18 ’den fazla değer kaybetti.
BITCOIN, 15 MART ’TAN BU YANA EN DÜŞÜK SEVİYEYİ GÖRDÜ

Geçtiğimiz günlerde 40 bin dolar destek seviyesinin altına sarkan Bitcoin satışların derinleşmesiyle birlikte bugün 38 bin 200 dolara kadar geriledi. Bu gelişmeyle birlikte Bitcoin

cialis uk

, 15 Mart ’tan bu yana en düşük seviyeyi gördü.

ETHEREUM YÜZDE 4 ’ÜN ÜZERİNDE DÜŞTÜ

Bitcoin ’in ardından en yüksek hacimli dijital varlık Ethereum bugün yüzde 4 ’ün üzerinde kayıpla 2 bin 797 dolara düştü. Son günlerde 3 bin dolar pivot seviyenin altına sarkan Ethereum satışların derinleşmesiyle birlikte 2 bin 800 dolar destek seviyesini de aşağı yönlü kırmış oldu. Bugün gerçekleşen sert hareketin etkisiyle birlikte Ethereum fiyatı 18 Mart tarihinden bu yana en düşük seviyeyi gördü.

KRİPTO PARALAR NEDEN DÜŞÜYOR?

BTC Bitcoin için çarpıcı tahmin! Kripto paralarda sert dalgalanma Bitcoin Yorum 2022 Coin Grafik Bitcoin

Öte yandan geçtiğimiz hafta ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell piyasalara şahin mesajlar verdi. Powell mayıs ayında gerçekleştirilecek olan toplantıda 50 baz puanlık faiz artışının masada olduğunu söyledi. Fed ’in bundan sonraki süreçte faiz oranlarını hızlı bir şekilde yükseltecek olması kripto paralar gibi riskli varlıklar üzerinde satış baskısını artırdı.

BTC Bitcoin için çarpıcı tahmin! Kripto paralarda sert dalgalanma Bitcoin Yorum 2022 Coin Grafik Bitcoin

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Bu durum yalnızca kripto paralarda değil küresel hisse piyasalarında da sert düşüşleri beraberinde getirdi. New York borsasında teknoloji hisselerinin yer aldığı Nasdaq endeksi son üç işlem gününde yüzde 6.22 oranında değer kaybetti. Özellikle son dönemde Nasdaq endeksi ile Bitcoin arasındaki pozitif korelasyon dikkat çekiyor. Nasdaq endeksindeki düşüş Bitcoin fiyatının geri çekilmesinde etkili oluyor.

KRİPTO PARALARIN GENELİ KIRMIZI TARAFTA

BTC Bitcoin için çarpıcı tahmin! Kripto paralarda sert dalgalanma Bitcoin Yorum 2022 Coin Grafik Bitcoin

Bitcoin ve Ethereum’da görülen düşüşler kripto para piyasasının geneline yansıdı. Dijital varlıkların sermaye değeri bugün 1.72 trilyon doların altını gördükten sonra şu dakikalarda yüzde 3 oranında düşüşle 1.74 trilyon dolar seviyesinde bulunuyor.

BITCOIN’DE 65 BİN DOLAR TAHMİNİ

BTC Bitcoin için çarpıcı tahmin! Kripto paralarda sert dalgalanma Bitcoin Yorum 2022 Coin Grafik Bitcoin

Milliyet’te yer alan habere göre uzmanların Bitcoin’in gelecekteki fiyatına yönelik tahminlerini ölçen anketler düzenleyen Finder’in geçtiğimiz hafta yaptığı anket Bitcoin fiyatının bu yıl sonunda 65 bin doları geçeceğini ortaya koydu.

35 uzmanın katılımı ile yapılan ankette Bitcoin’de 2025 yılı sonuna kadar fiyatın 179 bin 280 dolara çıkabileceği öngörüldü. Ocak ayında yayınlanan ankette bu yıl sonu için Bitcoin fiyat beklentisi 76 bin 360 dolar

amoxil online

, 2025 yılı sonu için ise 192 bin 800 dolar olmuştu. 2030 yılı için Bitcoin fiyatına yönelik beklenti ise ocak ayındaki 406 bin 400 dolardan 420 bin 240 dolara çıktı

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com