Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Rune Coin Nedir? Thorchain projesi ve geleceği Rune Yorum 2024 Coin Grafik

Rune Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Rune Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Rune Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Rune Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Rune Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Rune Coin Yorum 2024

Rune Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Rune Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yeni geliştirilen blok zinciri platformları kripto para piyasasında dikkat çekiyor ve yatırımcılar bu blok zincirlerine detaylı bir şekilde hakim olmak istiyor. Bu blok zincirlere örnek olarak Thorchain de gösterilebilir. Rune Coin ’e yatırım yapmak isteyenler, arama motorlarında Rune Coin nedir? Nereden Alınır, nereden alınır, projesi nedir? Nereden Alınır şeklinde sorgularda bulunuyor. Bu içeriğimizde Rune Coin yani Thorchain projesini detaylandıracağız.

Rune Coin Nedir?

Rune Coin nedir? Nereden Alınır sorusuna yanıt verecek olursak, THORChain ’in native token ’ıdır. Thorchain, bir likidite havuzuna token ekleyen herhangi bir kullanıcıya RUNE şeklinde ödülleri dağıtır. Aynı zamanda, token sahipleri varlıklarını stake edebilir ve havuza erişen diğer kullanıcılardan biriken ücretleri kazanabilir. THORChain, Tendermint tabanlı bir zincirdir ve bu nedenle mutabakat mekanizması olarak Tendermint BFT ’yi (Bizans Hata Toleransı) kullanır. Ayrıca Sybil direnci için Hisse Kanıtı (PoS) kullanır. PoS öğesinin bir parçası olarak

İlgini Çekebilir  Tezos Coin nedir? Tezos (XTZ) Nereden Alınır? Tezos geleceği ve projesi Tezos Yorum 2024 Coin Grafik

buy zithromax online

, bir doğrulayıcı sistemi, ağ düğümlerini çalıştırmak ve işlemleri doğrulamak için RUNE token ’larını stake edebilir.

THORChain ’in yerel token ’ı (RUNE) temel takas çifti olacağı Bancor (BNT) veya Uniswap ’ın ilk yinelemelerine benzeyen otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) modeli kullanır. Bu model, kullancıların RUNE ’u bir şekilde gizli bir aracı olarak kullanarak farklı varlık havuzları arasında hareket etmelerine olanak tanır. Ayrıca, bir likidite havuzunun her iki tarafına varlık yatıran veya “paylaşan” likidite sağlayıcılarını (LP ’ler) bir miktar alım satım ücreti ile ödüllendirir. Thorchain projesi nedir? Nereden AlınırThorchain projesi nedir? Nereden Alınır

Thorchain Ne İşe Yarar?

Thorchain projesi, farklı blok zincirleri arasında kripto varlıkları aktarmak için merkezi borsaların kullanılmasının kusurlu olduğu öncülüyle 2018 yılında kuruldu. Merkezi olmayan borsalar (DEX ’ler) olarak da bilinen vesayetsiz borsalar uzun vadeli çözümdü. Bu nedenle

buy-kamagra-oral-jellies.com

, THORChain ekibi, harici ağlara köprü kurabilen ve böylece zincirler arası transferleri kolaylaştıran ve bir DEX ’e benzer şekilde çalışan bağımsız bir blok zinciri oluşturmaya başladı.

Tüccarlar, kayma nedeniyle değer kaybetmeyecekleri platformlara yöneliyorlar. Ancak bu aynı tüccarlar, ilk etapta kaymayı önlemek için yeterli likidite sağlayanlardır. Buna karşılık, THORChain ekibi, Continuous Liquidity Pools, Türkçe ’ye Sürekli Likidite Havuzları (CLP ’ler) olarak çevrilen şeyi oluşturmak için Bancor ’un “akıllı token ’ının” uyarlanmış bir modelini uygulamayı planlıyor. Bu mevcut varlık havuzları, yatırımcılara başka bir alıcı veya satıcı bulmaya veya onlarla iletişim kurmaya gerek kalmadan likiditeye erişim sağlar.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Rune Coin Analiz

Rune Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Rune Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Rune Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  Bitcoin - Finansal İstikrar Kurulu'ndan 'kripto para' çağrısı Bitcoin Yorum - Bitcoin Analiz

Rune Coin Yorum

Rune Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Rune Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Rune Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Rune Coin Uzman Yorumları

Rune Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Thorchain Kimin?

2018 ’de anonim bir geliştirici ekibi, bir Binance Hackathon ’u sırasında Thorchain ’i kurdu. Projede yaklaşık 20 kendi kendini organize eden geliştirici var ve THORChain ’in kaynaklarının çoğu da topluluğu tarafından yaratılıyor.

Rune Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

THORChain ’in yerel token ’ı RUNE, trader ’ların varlıklarını stake ettiklerinde ve likidite sağlayıcıları (LP ’ler) olduklarında alım satım ücretlerinin bir kısmını kazanmalarına olanak tanır.

Binance, FTX, KuCoin, Gate.io, Bybit, Crypto.com gibi büyük kripto para alım satım platformlarında işlem görüyor. Kullanıcılar gerekli işlemleri hallederek Rune Coin ’e sahip olabilir.

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Rune Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Rune Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Rune Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Rune Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Rune Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Rune Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Rune Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Rune Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com