Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BSW Coin nedir? Nereden Alınır? Biswap projesi ve geleceği Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BSW Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BSW Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BSW Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BSW Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BSW Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BSW Coin Yorum 2024

BSW Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BSW Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Biswap yani kısaltılmış adıyla BSW Coin nedir? Nereden Alınır, yorum, projesi gibi sorulara bu içeriğimizden ulaşabileceksiniz. BSW Coin, büyük beklenti yaratmış ancak son dönemde yatırımcılarının beklentilerini karşılayamamıştı. Sonuç olarak, 21 Mart 2024 itibariyle Binance ’in İnovasyon Kategorisi ’nde listelenmesi ve BSW/BNB, BSW/BUSD ve BSW/USDT işlem çiftleriyle alım satıma açılmasıyla %200 ’den fazla yükseliş gösterdi. Yatırımcıların ilgisinin devam ettiği yerde Biswap ’e olan merak da gün be gün artış gösteriyor.

BSW Coin Nedir?

Binance Smart Chain blok zincirinde yer alan Biswap, BEP-20 tabanlı token ’larını takas etmeyi amaçlayan merkeziyetsiz bir takas plâtformudur. Biswap, kullanıcılara birinci sınıf hız sağlar ve ağ işlem maliyetleri vaadediyor. Plâtformda ayrıca ücretsiz bir şekilde token ’ları takas etmek imkânı da var.

İlgini Çekebilir  Kripto paralar da yeni deprem! Bitcoin çakıldı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

İşlem Ücreti Madenciliği konusunda en büyük oyun değiştirici olan BiSwap platformunda tüm kullanıcılar platformla alım/satım yaparak ve etkileşim kurarak BSW kazanabiliyor. Böylece, piyasaya daha fazla BSW stake etme ve getiri hasadı (farming) işlevleri getiriyor.

Binance Labs, BSC ’de muhteşem özelliklere sahip popüler bir DEX olan Biswap ’a stratejik bir yatırım yaptığını duyurmuştu. Biswap, geliştiricileri ve BSC ’deki BUILD ’ers ’ları ödüllendiren bir yarışma olan Most Valuable Competition girişiminin kazananıdır.

Biswap Projesi

Biswap projesi hakkında konuşan Binance Labs CEO ’su Nicole Zhang, olumlu cümleler sarf etti. Zhang, “Biswap, Binance Smart Chain ’deki en yenilikçi ve popüler projelerden biridir. Bu yatırım, Binance Labs ’in DeFi ve blok zinciri altyapısını teşvik etmeye yönelik devam eden girişimiyle uyumlu. Binance Labs her zaman kripto alanını olumlu yönde etkileme, merkezi olmayan ağ oluşturma ve BSC ekosisteminin büyümesine yardımcı olma potansiyeline sahip hızlı çalışan, teknik ekipleri desteklemeye kendini adamıştır.” ifadelerini kullanmıştır.

2021 yılında kurulan ve 27 kişiden oluşan ekibe sahip Biswap ’ın temel ürünleri arasında AMM, likidite havuzları, farm çiftçiliği, NFT pazarı ve IDO ve standart DEX hizmetleri bulunur.

Biswap ’ın en öncelikli hedefleri arasında dünyanın en büyük borsalarında listelenmek, NFT pazar yerini geliştirmek, çapraz köprüler entegrasyonunu sağlamak, limit verme işlemlerini aktifleştirmek, borç verme/alma seçeneklerine ağırlık vermek, kişisel gösterge paneli oluşturmak ve takas referans programı oluşturmak vardır.

Biswapcoin ve BSWBiswapcoin ve BSW

Biswap Güvenilir mi?

Biswap güvenilir mi sorusunun yanıtını arayan yatırımcılar oldukça iyi bir tabloyla karşılaşacaktır.

İlgini Çekebilir  JPMorgan: Kripto tam anlamıyla zaman kaybı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Öte yandan Biswap, diğer BSC projeleriyle iş birliği yapmak için 10 milyon dolarlık bir küresel teşvik programı duyurdu. Ortaklar %90 ücret geri ödemesi, BSW farming çiftleri, bir lansman havuzu, pazarlama promosyonu ve güvenlik denetimleri ve proje geliştirme için hibeler bekleyebilirler.

Biswap, ayrıca bir NFT Stake havuzunda NFT ’leri stake etmek için bir NFT sistemi imkanı sağlıyor. Biswap ’ta NFT deneyimi yaşamak için ilk önce Biswap NFT ’yi edinmek gerekiyor, NFT Stake havuzunda Biswap NFT Stake etmek ve sonrasında da token kazancı olarak da BSW, BNB, USDT ve diğer seçkin token ’lar NFT Stake havuzunda gelirinizi yükseltebilir.

Biswap coinBiswap coin

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BSW Coin Analiz

BSW Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BSW Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BSW Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BSW Coin Yorum

BSW Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BSW Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BSW Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BSW Coin Uzman Yorumları

BSW Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Biswap Yorum


Biswap yorumları,
internette olumlu yönde mevcutken platform kullanıcılara birçok özellik sunuyor. Launchpool özelliğiyle, platform ara yüzü kullanıcılara Biswap ’taki uygulanabilir havuzlarında BSW ’yi stake ederek daha fazla BSW ve diğer token ’lar kazanma şansı sunar. Bu konuda sistemde iki tür havuz vardır; bunlardan biri otomatik bileşik havuz diğeri de bileşik olmayan araç.

İlgini Çekebilir  Metaverse ne demek Metaverse nasıl kullanılır

Bu havuzlarda BSW ’nin yanı sıra BUSD, CAKE, DOGE ve daha fazlası gibi token ’ları toplamanıza olanak tanır.

Yield Farming (Pasif Gelir) özelliğinde ise BiSwap web sitesine göz attığınızda farklı pasif gelir çeşitleri bulacaksınız. Bunların herhangi birinde LP token ’larınızı alabileceğiniz ve ödüllerinizi ikiye katlayabileceğiniz anlamına geliyor.

Likidite Madenciliği özelliğinde de BiSwap platformundaki havuzlardan herhangi birine likidite sunabilirsiniz. Bunu yapmak için, web sitesinin Likidite sekmesinde bulunan Likidite Ekle düğmesini tıklayabilirsiniz. Likidite vermek istediğiniz havuzu seçerek BiSwap çiftliklerinde stake edebileceğiniz bir likidite sağlayıcı token ’ı dağıtabilirsiniz. Ayrıca BSW dışında o havuzdan üretilen işlem ücretlerinden de pay alabilirsiniz.

Referans programıyla ise, BSC ’deki referanslarınızdan üç farklı şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Alım/satım ücretlerinden, çiftliklerinin %5 ’inden ve launchpool ödüllerinden pay alabilirsiniz. Ayrıca, ödüller, genel token ekonomisinin toplam yüzde 4,3 ’ü olarak normal BSW blok emisyonlarından gelir.

Biswap borsaBiswap borsa

BSW Coin Fiyat

BSW Coin fiyatı, Binance ’de listelenmesinin ardından %200 ’den fazla artış gösterdi.

Halihazırda Binance ve kendi plâtformu Biswap dışında Gate.io, PancakeSwap, MEXC ve Hotbit gibi borsalardan BUSD, USDT, BNB pariteleriyle alınıp satılabiliyor.

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

BSW Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

BSW Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

BSW Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

BSW Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

BSW Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

BSW Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

BSW Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

BSW Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com