Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin kritik seviyeyi geçtikten Sonra Direniyor Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para birimleri kritik eşikte yön bulmaya çalışırken Bitcoin 30 bin dolar seviyelerinden başlattığı yukarı hareketi sürdürdü. Geçen yıl kasım ayında 70 bin dolar seviyesine kadar yükselen daha sonra 2024 yılına sert düşüşle başlayan ve 30 binli rakamlara kadar düşüş kaydeden Bitcoin, herkesin düşüş devaml eder dediği bir dönemde yönünü yukarı çevirdi ve 40 bin Dolar seviyesini geçti. Burada yön arayan kripto para bugün de kritik eşik olarak gösterilen 43 bin 500 dolara aştı. Sabah saatlerinde 44 bin 500 dolar sınırına kadar yükselen Bitcoin, son dönemde yaşanan kayıpların önemli bir kısmın geri aldı.

İlgini Çekebilir  Kriptoda Fed öncesi kırmızı alarm Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ’in yükselişe geçmesinde Cuma ünü Amazon hisselerinde yaşanan sert yükseliş etkili oldu. 15 Şubat’ta ABD Senatosu’nun bankacılık komitesi, sabit kripto para birimlerini (stablecoin) ele alan bir toplantı düzenleyecek. Kritik görüşme öncesinde yatırımcıların portföylerinin bir kısmının stablecoinlerde dururken yine de kripto paralara yönelik iştah ve hassasiyetin arttığı belirtiliyor. Geçen hafta ABD teknoloji şirketlerinin beklenenden düşük gelen bilançoları nedeniyle kripto paralarda da ek satışlar olmuştu. Üstelik merkeziyetsiz kripto para piyasalarının en büyük ikinci hack olayı gerçekleştirildi. Solana ile diğer ağlar arasında köprü görevi gören Wormhole ’ü hackleyen bilgisayar korsanları, toplam değeri 320 milyon doları aşan 120 bin adet Ethereum ’u çaldılar. Kripto paraların yükselişe geçişinde hem hisse senetleri piyasalarında bilanço etkisinin geçmesi hem de hackerin 10 milyon dolar karşılığında çaldığı Ethereum ’u iade edeceğini açıklamasının etkisi oldu.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

İlgini Çekebilir  Beta Finance (BETA Coin) nedir? Nereden Alınır? Proje ve geleceği hakkında bilinmesi gerekenler Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com