Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

ONG Coin nedir? Nereden Alınır? Ontology Network ’ün projesine dair detaylı bilgiler Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

ONG Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. ONG Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. ONG Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. ONG Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. ONG Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

ONG Coin Yorum 2024

ONG Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen ONG Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Son ayların en popüler konusu Metaverse ve Web 3.0 kavramları tüm dünyada sıkça konuşulur oldu. Bu alanlarda ihtiyaç duyulacak olan dijital kimliklerin değeri ve korunması daha da anlamlı hale geldi. Ontology projesi bu konudaki çözümleriyle yatırımcılara önemli imkanlar sunduğunu ifade ediyor. ONG Coin hakkındaki içeriğimizden projeyle alakalı birçok konuya hakim olabilirsiniz.

Kurucusu ve kuruluş yılı: Jun Li / 2018
Blok zinciri: Kendine ait blok zinciri mevcut
Toplam arzı: 1 milyar adet
Dolaşımdaki arzı: 273 milyon adet
Piyasa değeri: 246 milyon dolar (14 Şubat 2024)
En düşük fiyat: 0.03934 dolar
En yüksek fiyat: 4.59dolar
Projenin amacı: İnternetin yeni döneminde kullanıcılara dijital kimlik çözümleri sağlamak.
Kullanım alanları: Web 3.0 ve Metaverse

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin yatırımcılarına önemli uyarı Yorum 2024 Coin Grafik

Ontology Network nedir? Nereden Alınır?

Ontology, dijital kimlik ve verilerde uzmanlaşmış, yüksek performanslı, açık kaynak kodlu bir blok zinciri projesidir. Kendine ait blok zincirine sahip Ontology ’nin altyapısı, sağlam zincirler arası işbirliğini ve Layer 2 ölçeklenebilirliğini destekleyerek işletmelere ihtiyaçlarına uygun bir blok zinciri tasarlama esnekliği sunar.

Hız, güvenlik ve güveni artırmak için merkezi olmayan kimlik ve veri paylaşım protokolleri paketi ile gibi özellikleri var olan Ontology ’nin ekosistem genelinde kullanılan bir mobil dijital kimlik uygulaması ve DID olan ONT ID ve merkezi olmayan bir veri alışverişi ve işbirliği çerçevesi olan DDXF bulunur.

Ontology, gaz ücreti üzerindeki doğal “varlık” değerinin dalgalanma riskini hafifletmek için ONT ve ONG ’yi birbirinden ayırır.

ONG Coin ve ONT Coin nedir? Nereden Alınır?

Ontology Network ’ün ekosisteminde iki farklı token bulunur. ONG ’ye sahip olan yatırımcılar, yönetişim hakkı elde eder ve ağdaki değişiklikler gibi konularda söz sahibi olur. ONG, zincir içi uygulamalar için bir değer sabitleme aracı olarak kullanılır ve zincirdeki işlemlerde kullanılır. Stake aracı olarak da ONT kullanılır ve düğümlerin süresi, staking maliyeti ve işletme maliyetleri girdi olarak kabul edilir.

Ontology gas ücretini Ontology ’yi “otoyol” veya şebekesini kullanmak için bir “geçiş ücreti” olarak düşünebilirsiniz. Bu şekilde, Ethereum ’daki gas sistemine benzer. Ancak, Ethereum ’da (ETH ’de ödeme) yaptığınız gibi ana kripto para birimi ONT ’de ödeme yapmak yerine, Ontology ağı, ayrı bir token (ONG) kullanarak ağ kullanımı (örneğin bir işlem yapmak) için ödeme yapmanızı sağlar.

İlgini Çekebilir  Solana (SOL) kaç dolar? Solana (SOL) kaç TL oldu, ne kadar? Solana Yorum 2024 Coin Grafik

Sistem ONT ’yi stake eden yatırımcılara, ONT stake edenlere ONG coin ödülleri verir. Bu, Ontology platformunu kimlik güvenliği gibi kullanım amaçları için kullanmasanız bile ONG ’nin bir fırsat sunduğu anlamına gelir.

ONG ’nin toplam token arzı 1 milyar iken, dolaşımdaki arzı 273 milyon adettir.

Bunun gerçekleştiği yerin bir örneği, sanal dünyaların ve gerçek dünyanın sanal gerçeklik, yapay zeka ve internet aracılığıyla çarpıştığı alan olan metaverse alanındadır. Metaverse kavramı geliştikçe, insanlar değişmeyen bir dijital kimliği korurken farklı sanal dünyalar arasında sorunsuz bir şekilde hareket edebilecekler. Bunu yapmak için, şifreleri hatırlamak zorunda kalmadan aynı güvenli, özel kimlikle birden fazla platformda oturum açmalarını sağlayan merkezi olmayan kimlik çözümleri gerekli olacaktır. ONT ID gibi çözümler, kullanıcıların bunu yapmasına izin verecek teknolojik altyapıyı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

ONG Coin nereden ve nasıl alınır?

USDT, BTC, ETH ve EUR gibi işlem çiftleriyle Binance, Bithumb, Gate.io, MEXC, Bitmax, Upbit, Probit gibi merkezi borsalardan alım satım yapılabiliyor.

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


ONG Coin Analiz

ONG Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde ONG Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. ONG Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

ONG Coin Yorum

ONG Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. ONG Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. ONG Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  STX Coin nedir? Nereden Alınır? Stacks ’in geleceği ve merak edilenler STX Coin Yorum 2024 Coin Grafik

ONG Coin Uzman Yorumları

ONG Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

ONG Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

ONG Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

ONG Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

ONG Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

ONG Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

ONG Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

ONG Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

ONG Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com