Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

ANC Coin nedir? Nereden Alınır? Binance ’in son listelemelerinden Anchor Protocol Yorum 2024 Coin Grafik

ANC Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. ANC Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. ANC Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. ANC Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. ANC Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

ANC Coin Yorum 2024

ANC Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen ANC Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Merkeziyetsiz finansın gelişmesiyle piyasada birçok ürün ve hizmet faaliyet göstermeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi ve en ilgi çeken Terra ağında bulunan ve Binance ’in son olarak listelediği Anchor Protocol (ANC Coin) oldu. Yatırımcılar arama motorlarında Anchor Protocol ile ilgili daha detaylı bilgilere erişmek istiyor. ANC Coin hakkında her şeyi bu rehberden öğrenebilirsiniz.

Anchor Protocol nedir? Nereden Alınır?

2020 ’de Daniel Shin, Do Kwon tarafından kurulan Anchor Protocol, Terra blok zincirinde faaliyet gösteren borç alma/verme protokolüdür. Platformda stake geliri, birikim ürünü gibi çeşitli finansal uygulamalar mevcuttur. Yatırımcılara %20 ’ye yakın APY sunuyor ve projenin amacı yatırımcıları geleneksel piyasalardan DeFi alanına çekerek, Terra ’nın native stablecoin ’i UST ’ye olan ilgiyi artırmak.

İlgini Çekebilir  Bitcoin listede mi? 2024'te dünyayı bekleyen 6 siber tehdit Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Terra Ekosistemi, Terra blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir dizi DeFi projesinden oluşur ve hepsi birbiriyle sıkı bir şekilde bütünleşir. Diğer önemli Terra ekosistem projeleri arasında Pylon Protokolü, Astroport, Valkyrie Protokolü, StarTerra ve Orion Money bulunmaktadır. Bunlardan biri de Anchor Protocol ’dür.

Anchor Protocol, 3 bileşenden oluşan bir projedir.

Bu bileşenler, tamamen merkezi olmayan sabit gelirli bir araç oluşturmaya yardımcı olur.

Anchor, Terra mevduatlarını kabul eden, anında para çekme işlemlerine izin veren ve mevduat sahiplerine düşük volatilite faiz oranı öder. Anchor, getiri elde etmek için büyük blok zincirlerinden likit bahisli PoS varlıklarını teminat olarak bAssets (bonded assets) yani tokenlaştırılmış hisse koyan borçlulara mevduat verir. Anchor, bVarlık getirisinin değişken bir kısmını mevduat sahibine ileterek mevduat faiz oranını dengeler. Tasfiye sözleşmeleri ve üçüncü taraf arbitrajcılar aracılığıyla borçluların teminatlarını nakde çevirerek mudilerin anaparasını garanti eder.

Mevduat sahiplerine istikrarlı bir faiz oranı sağlanmasının, geniş çekiciliği olan bir tasarruf ürününün gerekli bir özelliği olduğuna inanan Anchor ekibi, böylece, bileşik ve yapıcı tasarruf ürünleri olarak kilit sınırlamalarından birine çözüm olarak mevduat faizinin son derece döngüsel doğasını oranlar.

Anchor ne vaat ediyor?

Anchor, düşük volatilite getirisi sunmanın ötesinde, ana yatırımcısına tüm blok zincirlerinde tek ve güvenilir bir getiri oranı sağlama girişimidir.

bAsset, stake edilen bir PoS varlığının sahipliğini temsil eden bir simgedir. Temel alınan stake varlığı gibi, bir bAsset, sahibine blok ödüllerini öder.

İlgini Çekebilir  Viberate (VIB Coin) nedir? Nereden Alınır? Geleceği ve projesi hakkında önemli bilgiler Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Hisseli varlık, bir bAsset hem devredilebilir hem de takas edilebilir. Bu nedenle kullanıcılar, temel PoS varlığıyla aynı kolaylıkla bAssets ile işlem yapabilir. Özetle, bir bAsset, stake edilen varlıkların vazgeçtiği likiditeyi ve değiştirilebilirliğini korurken, sahibinin blok ödülleri kazanmasını sağlar.

Yatırımcılar, Anchor ’da varlıklarını iki şekilde değerlendirebilir. Biri stake biri de birikim ürünü yöntemidir. Birikim ürününde kripto varlıkların yüksek fiyat oynaklığına sahip olduğu düşünüldüğünde, düşük fiyat ile pasif gelir arayan kullanıcılar için ideal seçim olmayabilirler. Anchor, Terra stabilcoin para piyasaları ile bir çözüm sunuyor. Terra sabit kripto paralarını yatıran kullanıcılar karşılığında sabit paralar alacak ve böylece çoğu kripto varlığın yüksek oynaklığından kaçınacaktır. Anchor ’ın mevduat faiz oranı istikrar mekanizması, istikrarlı getiriler sağlayarak oynaklığa karşı ek koruma sağlar.

Stake ve faiz getirilerinde ise kullanıcılar, sabit para ödünç almak ve aynı varlıktan daha fazlasını satın almak için varlıklarını teminat olarak koyarak pozisyonlarından yararlanabilir.

Mevduat faiz oranı varlıklarının blok ödülleriyle sübvanse edildiğinden, ekstra stabilcoin likiditesi arayan kullanıcılar, çok az veya hiç ek faiz ödemeden bunu yapabilirler.

Likiditasyon sözleşmelerinde ise kullanıcılar mevduat veya borç almakla ilgilenmiyorlarsa, Anchor borç pozisyonları için tasfiye finansmanı sağlayan daha yüksek riskli, daha yüksek getirili bir ürün olan Anchor likidite havuzuna katılabilirler. Likidite sözleşmesi yazarları pasif gelirden primler ve ayrıca sözleşmenin yürütülmesi sırasında kazanılan tasfiye ücretlerinden faydalanabilir.

ANC Coin nedir? Nereden Alınır?

Anchor Token (ANC), Anchor Protocol ’ün yönetişim token ’ıdır. Kullanıcılar, ANC ’yi stake eden kullanıcılar tarafından oylanabilecek yeni yönetişim anketleri oluşturmak için ANC token ’larını yatırabilir veya stake edebilir. Anchor, protokol ücretlerini ANC stakerların hisselerine göre dağıtır. ANC ’nin paydaşları, yönetişim tekliflerini önermek, tartışmak ve oylamak için daha fazla teşvik edilir. ANC ayrıca borçlanma talebini ve ilk mevduat oranı istikrarını yeniden başlatmak için bir teşvik olarak kullanılır.

İlgini Çekebilir  Bundesbank: Dijital euro nakit paranın yerini tutamayacak

En düşük fiyatını bu yıl içinde 1.27 dolar ile görürken, en yüksek fiyatını ise 8.31 dolar ile yaşamıştır.

ANC Token nereden ve nasıl alınır?

Anchor Token, USDT, BTC, ETH, BUSD, UST gibi işlem çiftleriyle birlikte Binance, KuCoin, Gate.io, OKX, TerraSwap gibi platformlardan alınıp satılabiliyor.

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


ANC Coin Analiz

ANC Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde ANC Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. ANC Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

ANC Coin Yorum

ANC Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. ANC Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. ANC Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

ANC Coin Uzman Yorumları

ANC Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

ANC Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

ANC Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

ANC Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

ANC Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

ANC Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

ANC Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

ANC Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

ANC Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com