Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Viberate (VIB Coin) nedir? Nereden Alınır? Geleceği ve projesi hakkında önemli bilgiler Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Viberate (VIB ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Viberate (VIB yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Viberate (VIB forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Viberate (VIB grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Viberate (VIB fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Viberate (VIB Yorum 2024

Viberate (VIB Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Viberate (VIB yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para piyasasının en eski ve müzik endüstrisini kökünden değiştrmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı projelerinden olan Viberate (VIB Coin), yatırımcıların merak ettiği kripto paralardan oldu. VIB Coin ile ilgili detaylı bilgilere bu içerikten ulaşabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurucusu ve kuruluş yılı: Matej Gregorcic ve Vasja Veber / 2014
Blok zinciri: Ethereum
Toplam arzı: 200 milyon adet
Dolaşımdaki arzı: 196 milyon adet
Piyasa değeri: 8 milyon dolar (11 Şubat 2024)
En düşük fiyat: 0.006209 dolar
En yüksek fiyat: 0.75 dolar
Projenin amacı: Müzik endüstrisine daha bağımsız ve merkeziyetsiz çözümler sağlamak, sanatçılar, organizatörler ve şirketleri bir araya getirmek.
Kullanım alanları: Müzik sektörü

İlgini Çekebilir  Zayıf görünüme rağmen kripto yatırımlar tam gaz devam etti

Viberate projesi nedir? Nereden Alınır?

Viberate, müzik endüstrisine hitap eden Ethereum tabanlı merkeziyetsiz bir projedir. Sanatçıları, hayranları, yetenek ajanslarını ve etkinlik organizatörlerini aynı platformda birbirine bağlar.

Aynı zamanda, daha küçük sanatçılar tanınmak ve işlerini isteyen mekanlarla bağlantı kurmak için mücadele ediyor. Viberate, endüstrideki tekeli kırmak ve tamamen merkeziyetsiz bir hale gelmesi gerektiğine inanarak bu projeyi hayat geçirdi.

Viberate, hem işletmeler arası (B2B) hem de işletmeler ile müşteri arasındaki (B2C) bir pazardır. Canlı müzik endüstrisinin farklı kesimlerini bütünleştirmeyi amaçlar. Genel iş modeli çok yönlü olduğu için anlaşılması karmaşık olabilir ancak yapı olarak sağlam bir proje olarak ön plâna çıkıyor.

İşletmelerden müşteriye olan kısmında bilet satışı ve kitle fonlamaları kısmına odaklanmıştır. Bu alanda işletmeden tüketiciye yönelik pazarda, konserler ve festivaller de dahil olmak üzere canlı etkinlikler için bilet satışları gerçekleştirilecek. Bu özel gelir akışı için, Viberate, Ticketmaster gibi çeşitli çevrimiçi rezervasyon acenteleriyle bağlı kuruluş bazında ortaklık kurmuştur. Gelecekte, Viberate kripto kendi bilet alım-satım hizmetini -Digital Ticket Exchange (DTX)- sunmayı planlıyor. Tüketiciler, etkinlik biletlerini doğrudan kripto para kullanarak satın alacak ve biletin bir token olarak ERC20 tabanlı kripto cüzdanlarına gönderilmesini sağlayacak.

Ayrıca, orijinal alıcının katılamaması durumunda biletlerin yeniden satılabilmesi için bayi işlevi de içerecek.

Viberate platformu sektörde önemli bir veri tabanına sahiptir. Viberate, projede hedef olarak sanatçılar, etkinlikler/konserler ve konser alanlarına odaklanmıştır.

Sistemin tüm kullanıcıları (işletmeler ve tüketiciler) VIB ödül havuzundan ödüller kazanabilir. Ödüller, hizmete kaydolma, arkadaşlarını davet etme, veri tabanının bakımı ve küratörlüğü gibi faaliyetlere dayalı olarak tahsis edilir. İkincisi, ekip tarafından doğrulanmaya tabidir.

İlgini Çekebilir  OKEx Borsa Güncellemesi: Bitcoin ve Kripto Para Çekme İşlemleri 27 Kasım'da Başlayacak

VIB Coin nedir? Nereden Alınır?

VIB token ’ları ERC20 tabanlı token ’lardır ve madenciliği yapılmaz. Ethereum ’a dayalı akıllı sözleşmeler kullanılarak oluşturulurlar. VIB Coin ’in toplam arzı, 200 milyondur, dolaşımdaki arzı ise 196 milyon adettir. Token ’ların %60 ’ı proje geliştirmeyi finanse etmek için ICO ’da satıldı. %16 ’sı proje ekibine ayrıldı. %4 ’ü melek ve erken yatırımcılara tahsis edildi. %5 ’i ise ödül havuzunda yer alıyor.

VIB Coin geleceği?

ICO öncesi Viberate, halihazırda çeşitli kaynaklardan yatırım almış aktif bir kullanıcı tabanına sahip mevcut bir şirketti.

440 bin ABD Dolar değerindeki ikinci girişim finansmanı turunun ardından 2017 yılının ortalarında, Viberate 2.0 piyasaya sürüldü. Bu, sosyal medya profil verileri ve analitiği ve canlı etkinlik rezervasyon bilgileri dahil olmak üzere 120 binden fazla giriş içeren, her türden bir müzik veri tabanıydı. 2017 yılında toplamda 10 milyon dolardan fazla bir yatırım aldı.

Viberate ’in kurucu ortağı ve CEO ’su Matej Gregorcic, “AirBnb ’nin tatil kiralamaları için olduğu gibi, ana hedeflerimizden biri her zaman sanatçılar için bir çevrimiçi pazar yeri oluşturmak olmuştur. Özelliği ICO ’dan hemen sonra kullanıma sunmayı planlıyorduk, ancak ayı piyasası bizi temel ürünümüzü, kapsamlı analitikleri yükseltmeye daha fazla odaklanmaya zorladı. Bu, vizyonumuzu değiştirmiyor – çevrimiçi topluluğumuz analitiklerin yardımıyla gerçekten gelişmeye başladığında, bir pazaryeri başlatabiliriz.” demişti. CEO, şu anda NFT tarafına odaklandıklarını söylerken, projelerinin müzik endistrisinde bir devrim yaratacağından emin konuşuyor.

VIB Coin nereden ve nasıl alınır?

Viberate projesinin token ’ı olan VIB Coin, Binance, OKX, WzirX gibi büyük borsalardan alınıp satılabiliyor.

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Viberate (VIB Analiz

Viberate (VIB Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Viberate (VIB hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Viberate (VIB grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Viberate (VIB Yorum

Viberate (VIB yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Viberate (VIB grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Viberate (VIB yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Viberate (VIB Uzman Yorumları

Viberate (VIB analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Viberate Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Viberate Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Viberate Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Viberate için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Viberate için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Viberate uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Viberate durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Viberate geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com