Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Btc Bitcoin Ne Olur? 30 bin dolardan alanlar 40 binde Bitcoin satar mı? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Btc Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Btc Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Btc Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Btc Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Btc Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Btc Bitcoin Yorum 2024

Btc Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Btc Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

Bir süredir sert satışların etkisiyle 30 bin dolarlı rakamlara gerileyen Bitcoin, herkesin “20 bin dolara kadar düşer” demeye başladığı bir dönemde yönünü yukarı çevirdi ve 40 bin doları geçti. Bugün sabah saatlerinde 41 bin 500 dolardan işlem görüyor. TL karşılığı ise 562 bin liraya çıktı. Bitcoin geçen yıl kasın ayında 70 bin dolar sınırına ulaşmış 2024 yılı başında ise düşüşe geçmişti. Ancak iki haftalık aradan sonra yukarı yönlü tırmanışlar tekrar başladı.

Borsalarda başlayan dalgalanma ve satış baskısı BTC boğalarına ciddi avantaj sağladı. Amazon hisselerinde yaşanan yükseliş yukarı hareketin fitilini ateşledi.

Açığa satış yapanlar ise büyük zararlar yazdı. Yönün yukarı döndüğünü gören açıkçıların hızla kapanmak istemeleri de fiyatın bir anda bu kadar hızlı artmasında etkili oldu. Bu savaşı şimdilik boğalar kazandı.

İlgini Çekebilir  Bitcoin (BTC) kaç dolar? 25 Eylül 2024 Bitcoin (BTC) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Btc Bitcoin Analiz

Btc Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Btc Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Btc Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Btc Bitcoin Yorum

Btc Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Btc Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Btc Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Btc Bitcoin Uzman Yorumları

Btc Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

2019 YILINDA YAŞANANLARA BENZETİLİYOR

Hızlı yükselişin ardından “30 binli rakamlardan alım yapanlar bu rakamlardan satar mı?” sorusu gündeme geldi. Borsagundem.com ’un yaptığı derlemelere göre, son yaşananları 2019 ’daki 6 bin dolarlık seviyeye çok benzeten uzmanlar, 30 bin dolar seviyesinden alanların buralardan satmaya yanaşmayacaklarını belirtiyor.

ETHERUM DAHA HIZLI YÜKSELİYOR

Altcoinlerde de hızlı yükseliş görüldü ve Ether (ETH), güne yüzde 10 ’luk bir artışla başlayarak 3 bin dolar fiyatına tutundu.

ETH/USD paritesi, en son 21 Ocak’ta çok riskli psikolojik seviyelerde işlem görmüştü ve on gün önce yaklaşık 2 bin dolardı.

En iyi performansı ise günlük yüzde 13 ’lük yükselişle Solana (SOL) gösteriyor.

İlgini Çekebilir  Solana rallisinin itici gücü

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com