Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin Amazon ’un bilançosuyla yükselişe geçti Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Dünyanın en büyük şirketlerinden Amazon, 2021 yılı dördüncü çeyrek bilançosunu açıkladı. Bilanço rakamlarının beklentilerin ötesinde gelmesiyle birlikte Amazon hisseleri, kapanış sonrası işlemlerde yüzde 17 yükseliş yaşadı.

Hisse başına kazanç, 3.89 dolarlık beklenti karşısında 27.75 dolar olarak açıklandı. Gelirler, 137.6 milyar dolarlık beklentiye karşılık 137.4 milyar dolar oldu. AWS gelirlerinin ise 17.8 milyar dolar olduğu bildirildi. Beklenti 17.37 milyar dolardı. Ayrıca Amazon, elektrikli araç şirketi Rivian ’a yaptığı yatırımdan yaklaşık 12 milyar dolar kazanç elde etti.

Bitcoin ’e nefes verdi

Özellikle son dönemde Nasdaq ile pozitif korelasyonu yüksek seyreden Bitcoin, Amazon ’un finansal sonuçlarından sonra hareketlendi. Piyasa değeriyle en büyük kripto para, 36 bin 200 dolardan kısa sürede 37 bin doların üzerine yükseldi.

İlgini Çekebilir  Bitcoin (BTC) kaç dolar? 26 Eylül 2024 Bitcoin (BTC) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Facebook ’un çatı şirketi Meta ’daki düşüş, kriptoya da yansımıştı

Dün de Facebook, yeni adıyla Meta, dördüncü çeyrek bilançosunu paylaşmıştı. Meta ’nın açıkladığı gelir, beklentilerin çok altında kaldı ve bunun sonucunda hisseler yüzde 25 oranında düştü. Şirketin piyasa değerinden neredeyse 250 milyar dolar silen bu düşüş, Wall Street tarihinin en büyük günlük düşüşü olarak da kayıtlara geçti. Meta ’nın yaşadığı durum, Bitcoin başta olmak üzere kripto paraları da etkiledi.

İlgini Çekebilir  Bitcoin ‘Ayıları’ avantajlı konuma geçti

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com