Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin alımları sürüyor ABD ’li ünlü politikacı, son düşüşte Bitcoin aldı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

ABD ’li ünlü senatör Ted Cruz ’un Bitcoin ’in son fiyat düşüşü sırasında alım yaptığı ortaya çıktı.

Kamuoyuna açıklanan verilere göre Cruz, broker ’lık hizmetleri veren River Financial şirketi üzerinden 25 Ocak ’ta 15 bin ila 50 bin dolar aralığında bir miktarda Bitcoin satın aldı. Satın alımın yapıldığı gün ise Bitcoin fiyatı 37 bin dolar civarındaydı. O günden bugüne Bitcoin, 41 bin doların üzerine çıktı.

Ted Cruz, kripto parayı destekleyen tutumuyla öne çıkan ABD senatörlerinden biri. Cumhuriyetçi senatör, demokratları kripto paralardan nefret etmekle, onları anlamamakla ve hatta onları yok etmek istemekle suçlamıştı. Ayrıca, trilyon dolarlık alt yapı yasa tasarısındaki çok tartışılan kripto parayla ilgili maddelerin değiştirilmesi için mücadele etmişti.

Bu arada Cruz ’un eyaleti Teksas ise son dönemde giderek artan şekilde Bitcoin madencileri için çekim merkezi oldu.

İlgini Çekebilir  Holo (HOT) kaç dolar? Holo (HOT) kaç TL oldu, ne kadar? Hot Yorum 2024 Coin Grafik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – ABD ’li 6 Kongre Üyesi, Bitcoin ’e yatırım yapıyor

Bitcoin alan tek senatör değil

Cruz, Bitcoin ’e yatırım yapan tek senatör değil. Patrick Toomey ve Cynthia Lummis ’in de Bitcoin ’leri olduğu biliniyor. Lummis, ilk BTC ’sini 2013 yılında 330 dolara aldığını söylemişti.  Bu senatörlerin tamamının cumhuriyetçi olması ise dikkat çekiyor.

Beyan etmek zorunlu

Bilindiği üzere ABD ’de 119 bin dolar üzerinde kazanç elde eden üst düzey yetkililer ve senatörlerin bazı finansal işlemlerini devlet kurumlarına beyan etmeleri gerekiyor. İlgili kanununda, bu kişilerin bin dolar üzerindeki herhangi bir alış ya da satış işlemiyle, hisse, tahvil ya da diğer menkul kıymet değişimlerini raporlamak zorunda oldukları yazılı.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com