Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

AltcoinBitcoin

Ant Coin nedir? Nereden Alınır? Aragon Network projesi hakkında tüm bilgiler Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Ant Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Ant Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Ant Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Ant Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Ant Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Ant Coin Yorum 2024

Ant Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Ant Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Merkeziyetsiz özerk organizasyonları (DAO ’lar) korumak ve oluşturmak için kullanılan açık kaynaklı proje olan Aragon yatırım yapmak isteyen kripto para yatırımcıları ve blok zinciri takipçilerinin gündemine girmiş durumda. Kullanıcılar Aragon Network (ANT Coin) hakkında yeterli donanıma sahip olmak istiyor ve bu doğrultuda arama motorlarında proje hakkında araştırma yapıyor. Aragon ’a ait bütün bilgilere bu içerikten ulaşabilirsiniz.

Kurucusu ve kuruluş yılı: Luis Cuende ve Jorge Izquierdo / 2016
Blok zinciri: Ethereum
Toplam arzı: 36 milyon
Dolaşımdaki arzı: 36 milyon
Piyasa değeri: 269 milyon dolar (21 Aralık 2021)
En düşük fiyat: 0.28 dolar
En yüksek fiyat: 14,79 dolar
Projenin amacı: Aragon Network kuruluşların, girişimcilerin ve yatırımcıların yasal bir bağlantı olmadan iş yapmalarını mümkün kılmayı amaçlayan bir “dijital yargı yetkisi” projesidir.
Kullanım alanları: Merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) ’lar.

İlgini Çekebilir  SEC, ilk Bitcoin ETF'ine onay verdi

Aragon Network projesi nedir? Nereden Alınır?

Aragon Network, Ethereum blok zincirinde kurulan 2016 yılında, aynı zamanda Aragon Vakfı ve vakfın altında faaliyet gösteren şirket olan Aragon One ’ı da başlatan Luis Ivan Cuende ve Jorge Izquierdo tarafından kurulmuştur.

AragonOS aracılığıyla sağlanan modüller, kullanıcıların fon toplamasına, katkıda bulunanları topluluklarına katılmaya ve grup katılımıyla kararlar almaya teşvik etmesine olanak tanır. Ağın işleyişi, kuruluşlardan toplanan ve temeldeki yönetişim modeline dayalı olarak tahsis edilen ücretlerle desteklenir.

Coin yorum hizmetleri günümüzde devam olarak tercih edilir. Firma coin yorum hizmetleri ile doğru coin çeşitlerinin tercihlerine olanak tanır. Coin yorum hizmetleri uzmanların tavsiyeleri ile elde edilir. Dijital para olarak coin türlerinde seçenekler oldukça fazladır. Anlık olarak değişen coin türleri için doğru tercihlerin yapılmasında uzman yorumları etkili oluyor. Firma coin türlerinin yorumlanmasında birkaç uzman ile birlikte çalışmaktadır.

Uzman Coin Yorum

Coin türleri artık güçlü bir uzmanlık alanı oluyor. Uzman sundukları Coin yorum çeşitleri; ileriye yönelik coin yatırımlarının güçlü olmasını sağlar. Özelliklede coin yatırımları ile yüksek kazanç elde etmek isteyenler için yorum türleri değerli bilgileri içerir. Firma farklı coin tür yorumları ile yüksek kazançların elde edilmesini sağlar.

Her Aragon DAO kullanıcısı üç özelliği kullanma hakkına sahiptir:

Finans: Bir organizasyonun kaynaklarını yönetmeye yardımcı olur. Katılımcılar işlemleri gönderebilir, işlem geçmişine erişebilir ve DAO ’nun varlık bakiyesini görüntüleyebilir. Token ’lar: Bir DAO içindeki üyeliği ve yapıyı yönetmek için ARN token ’ları kullanılabilir. Oylama sistemi: Token sahiplerinin sorunları dile getirmesi, oy vermesi ve sonuçları incelemesi için kullanılır.

İlgini Çekebilir  FED faiz artırırsa dolar ne olur? FED faiz kararı sonrası dolar ne olur? FED faiz yükseltirse dolar ne olur? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Geliştiriciler ayrıca Agent adlı uygulamayı DAO ’larına entegre edebilir, bu da kuruluşların Ethereum üzerindeki akıllı sözleşmelerle doğrudan etkileşim kurmasını sağlar. Herkes kendi kuruluşu için kendi uygulamasını geliştirmekte veya başkalarının kullanması için yayınlamakta özgürdür.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Ant Coin Analiz

Ant Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Ant Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ant Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Ant Coin Yorum

Ant Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Ant Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Ant Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Ant Coin Uzman Yorumları

Ant Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

ANT Coin nedir? Nereden Alınır?

DAO ’ları platformunda yönetmenin merkezi, sahiplerine projenin geleceği hakkında önemli kararlar üzerinde oy verme hakkı veren Aragon ’un native kripto para birimi ANT coin ’dir.

Aragon, ilk kez 2018 ’de Ethereum ’un ana ağında halka arz edildi ve token ’ların yüzde 70 ’i dağıtıldı. Aragon ağının, 2020 ’nin sonlarında Aragon v2 ’nin piyasaya sürülmesiyle ekosistemin tüm gücünü token sahibine aktaracağı duyuruldu. Arzın geri kalan %30 ’u Aragon Derneği ve kurucuları arasında paylaştırıldı.

ICO ’dan sonra 39.6 milyon token vardı ancak proje ekibi, Aragon ağı resmi olarak başlatılana kadar yeni ANT token ’larının dolaşıma girmeye devam edeceğini belirtti. Bundan sonra, enflasyon oranı üzerindeki kontrol ANT sahiplerine geçecekti. Bu geçiş, iki yıl sonra 2020 ’de Aragon ağının ikinci versiyon platformunu piyasaya sürmesiyle gerçekleşti.

İlgini Çekebilir  Bitcoin (BTC) kaç dolar? 16 Ağustos 2024 Bitcoin (BTC) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

ANT Coin nereden ve nasıl alınır?

21 Aralık 2021 tarihi itibariyle 270 milyon dolar ’lık piyasa değerine sahip ANT ’nin toplam arzı 39 milyondur ve token ’ların bütün hepsi dolaşımdadır. Nisan 2021 ’de, projenin Temel Performans Göstergesi (KPI) seçeneklerini entegre ettiği sıralarda, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14,79 dolara ulaştı, en düşük seviyesini de 2018 yılında 0.28 dolar ile yaşamıştır.

Projesiyle en iyi blok zinciri girişimlerinden biri seçilen Aragon Network, Binance, Huobi, Kraken dahil olmak üzere irili ufaklı birçok borsada listelenmiş durumda.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Ant Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Ant Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Ant Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Ant Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Ant Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Ant Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Ant Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Ant Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com