Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

BitcoinAltcoin

JOE Coin nedir? Nereden Alınır? Avalanche ’ın yükselen yıldızı Trader Joe projesinin geleceği Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

JOE Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. JOE Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. JOE Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. JOE Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. JOE Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

JOE Coin Yorum 2024

JOE Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen JOE Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Son zamanların parlayan blok zinciri Avalanche ’ta yer alan Trader Joe projesinin token ’ı olan JOE Coin, kripto para yatırımcılarının merak ettiği en yeni token ’lardan biri olarak göze çarpmış durumda. Projenin kuruluşu, amacı, onu önemli yapan unsurlarına dair bütün bilgilere bu içerikten ulaşabilirsiniz.

Kurucusu ve kuruluş yılı: CryptoFish ve 0XMurloc / 2021
Blok zinciri: Avalanche
Toplam arzı: 500 milyon
Dolaşımdaki arzı: 160 milyon
Piyasa değeri: 175 milyon dolar (28 Ocak 2024)
En düşük fiyat: 0.6625 dolar
En yüksek fiyat: 5 dolar
Projenin amacı: Merkeziyetsiz finansa yeni bir soluk getirmek.
Kullanım alanları: DeFi

Trader Joe projesi nedir? Nereden Alınır?

Trader Joe, takma adları Cryptofish ve 0xMurloc olan iki anonim geliştirici tarafından kuruldu. Daha önce Google ’da çalışan Cryptofish, Snowball ve Sherpa Cash gibi birkaç Avalanche projesine erken katkıda bulunan tam donanımlı ve akıllı bir sözleşme mühendisi olarak biliniyor.

İlgini Çekebilir  Kripto paralar Powell'dan destek buldu

Aynı zamanda Grab ’da Kıdemli Ürün Lideriydi. Trader Joe ekibi, yazılım, pazarlama ve topluluk üzerinde çalışan bir düzineden fazla diğer takma adlı kullanıcı tarafından oluşmaktadır.

Trader Joe, tüm düğümlerin yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) protokolünü kullanarak işlemleri işlediği ve doğruladığı, kendi tescilli fikir birliği mekanizmasına sahip bir blok zinciri olan Avalanche (AVAX) üzerine inşa edilen Trader Joe AMM tabanlı bir merkeziyetsiz borsa (DEX) ’tir. Avalanche (AVAX) üzerindeki AMM projeleri neredeyse yenidir; projelerin çoğu, Uniswap ’tan sonra ortaya çıkan Pangolin ve Zero Exchange veya Pancakeswap, Olive ve Lydia Finance gibi Ethereum ve Binance Smart Chain ’deki diğer ünlü DEX projelerinden sonra yaratılmıştır.

Daha yeni faaliyete geçmesine rağmen, Trader Joe (JOE), Ağustos 2021 ’de Toplam kilitlenmiş Varlık (TVL) ’de 500 milyon dolara ulaşarak Avalanche ekosistemindeki en büyük TVL ’ye sahip AMM DEX olan Pangolin ’i (PNG) geride bırakmıştı. DefiLama verilerine göre şu anda Trader Joe, 28 Ocak tarihi itibariyle AAVE, Benqi ’den sonra en yüksek TVL ’e sahip DEX olarak göze çarpıyor.

Coin yorum hizmetleri günümüzde devam olarak tercih edilir. Firma coin yorum hizmetleri ile doğru coin çeşitlerinin tercihlerine olanak tanır. Coin yorum hizmetleri uzmanların tavsiyeleri ile elde edilir. Dijital para olarak coin türlerinde seçenekler oldukça fazladır. Anlık olarak değişen coin türleri için doğru tercihlerin yapılmasında uzman yorumları etkili oluyor. Firma coin türlerinin yorumlanmasında birkaç uzman ile birlikte çalışmaktadır.

Uzman Coin Yorum

Coin türleri artık güçlü bir uzmanlık alanı oluyor. Uzman sundukları Coin yorum çeşitleri; ileriye yönelik coin yatırımlarının güçlü olmasını sağlar. Özelliklede coin yatırımları ile yüksek kazanç elde etmek isteyenler için yorum türleri değerli bilgileri içerir. Firma farklı coin tür yorumları ile yüksek kazançların elde edilmesini sağlar.

Joe Coin geleceği?

Trader Joe, modern bir DEX ’in tüm işlevlerini sağlar ve hızlı ve ucuz işlemlerle birlikte uygun bir kullanıcı arayüzü sunar.

Bileşik (COMP) protokolüne dayanan borç verme protokolü Banker Joe, kullanıcıların gözetimsiz bir şekilde borç almalarına ve borç vermelerine olanak tanır. Ayrıca kullanıcılar, sağlanan veya ödünç alınan fonlar üzerinden kaldıraçlı pozisyonlar da açabilmektedir. Trader Joe, topluluk öncelikli bir yaklaşım benimsediğini ve yeniliğe, hıza ve güvenliğe öncelik verdiğini iddia ediyor. Tek noktadan DeFi deneyimi sunmayı ve güvenlikten ödün vermeden yeni ürünleri entegre etmeyi hedefliyor.

JOE token ’ının faydasını ve benimsenmesini artırmak için Trader Joe, projeyi Avalanche ekosistemindeki ana DeFi platformuna dönüştürmeyi amaçlayan birkaç yeni seçenekle beraber sunmaya çalışıyor. Her şeyden önce, kullanıcılar JOE ’yi borç almak için teminat olarak kullanabilecekler. Ayrıca Trader Joe, platformunda limitli emirleri, opsiyonları ve vadeli işlemleri kolaylaştırmayı planlıyor.

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


JOE Coin Analiz

JOE Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde JOE Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. JOE Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin için kritik süreç kapıda! Yorum 2024 Coin Grafik

JOE Coin Yorum

JOE Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. JOE Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. JOE Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

JOE Coin Uzman Yorumları

JOE Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Joe Token nedir? Nereden Alınır?

 

JOE (JOE), takas, stake ve farm etkinliği dahil olmak üzere DeFi hizmetleri sunan Avalanche (AVAX) blok zincirinde merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Trader Joe ’nun native tokenı ’dır. Hızla büyüyen borsa sayesinde Haziran 2021 ’de projenin başlatılmasından bu yana kilitli toplam değeri (TVL) 4 milyar doların üzerine çıktı.

 

2021 boyunca, iyileştirilmiş stake etme, NFT, borsa listeleri, JOE tokeninin teminatlandırılması ve kaldıraçlı alım satımı yapmayı planlıyor.

 

Joe Coin nereden ve nasıl alınır?

 

Toplam Joe Coin arzı 500 milyon adettir. 160 milyon adedi dolaşımdadır. Projenin piyasa değeri 28 Ocak 2024 itibariyle 175 milyon dolar ’dır. Token, ön satış, özel satış ve listeleme tahsis programı olmadan piyasaya sürüldü. JOE Coin ’in toplam dağılımı şu şekilde…

 

%50 ’si likidite sağlayıcıları  %20 ’si hazine  %20 ’si takıma  %10 ’si gelecekteki yatırımcılar

 

Joe Coin, başta Binance olmak üzere, Gate.io, FTX, MEXC gibi merkezi borsaların yanı sıra, Pangolin, Trader Joe ve Lydia Finance gibi DEX ’lerden de alınıp satılıyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

JOE Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

JOE Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

JOE Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

JOE Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

JOE Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

JOE Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

JOE Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

JOE Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com