Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

ETH Eteryum Artacak mı? Tecrübeli analist John Bollinger Ethereum aldı, sebebiyle açıkladı Ethereum Yorum 2024 Coin Grafik

 

Geçtiğimiz günlerde kripto para piyasalarındaki düşüşler için “Artık dibi gördüğümüz yerlerde olmalıyız” yorumunu yapan tecrübeli analist John Bollinger, bir deneme pozisyonu açmak maksadıyla Ethereum aldığını açıkladı.

Aktif olarak kullandığı Twitter hesabından düzenli olarak piyasaları yorumlayan Bollinger, Ethereum alışıyla ilgili şunları yazdı:

“Bir deneme pozisyonu için, yakın bir noktada stop ’lu şekilde, ve aslında kripto paralar için yakın sayılacak bir seviyede, az miktarda Ethereum aldım. 6 saatlik dilimde oluşan modeli beğendim. Bu işlemi kendime çok güverenek açmadım ve muhtemelen işin başındayım. Ama bir kere girdim artık, konsantreyim ve çalışıyorum”

ETH Eteryum ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. ETH Eteryum yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. ETH Eteryum forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. ETH Eteryum grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. ETH Eteryum fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

ETH Eteryum Yorum 2024

ETH Eteryum Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen ETH Eteryum yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bollinger ayrıca takipçilerinin ilgi göstermesinin ardından da, bunun bir deneme işlemi olduğunu, pozisyonun başarılı olamayabileceğini ve Ethereum ’un şu anda bir düzeltme hareketi içinde olduğunu söyledi ve onları uyardı.

İlgini Çekebilir  Cardano (ADA) kaç dolar? Cardano (ADA) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

10 Kasım ’da yakaladığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4870 dolardan yaklaşık yüzde 50 seviyesinde düşen ve Pazartesi günü 2100 dolara kadar inen ikinci en büyük kripto para haberin yazıldığı dakikalarda ise 2440 dolardan işlem görüyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


ETH Eteryum Analiz

ETH Eteryum Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde ETH Eteryum hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. ETH Eteryum grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

ETH Eteryum Yorum

ETH Eteryum yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. ETH Eteryum grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. ETH Eteryum yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

ETH Eteryum Uzman Yorumları

ETH Eteryum analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Eteryum Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Eteryum Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Eteryum Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Eteryum için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Eteryum için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Eteryum uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Eteryum durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Eteryum geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com