Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

BTC Bitcoin neden düşüyor? 34 bin doların da altına indi Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bitcoin ’de düşüş hareketi daha da hızlandı. Kasım ayında ulaştığı 69 bin dolarlık seviyeden %50 ’den fazla bir düşüş yaşayan en büyük kripto para, Pazartesi 13 itibariyle 33 bin 500 doalrın da alltını gördü.

Sebep son gelişmeler mi?

Uzmanlar Rusya-Ukrayna gerginliği artması, Fed toplantısının tarihinin yaklaşması ve SEC ’nin MicroStrategy ’nin Bitcoin muhasebeleştirme yöntemini reddetmesi gibi haberlerin Bitcoin düşüşünde etkili olduğu görüşünü savunurken düşüş hareketi 34 bin doların da altına sarktı.

Temmuz ayından beri ilk kez

Hatırlanacağı üzere Nisan ayında 64 bin dolara çıkan ve o dönem tüm zamanların rekorunu kıran Bitcoin, Mayıs ayında ise önce Elon Musk ’ın madencilik konusunda attığı tweet ’ler, daha sonra da Çin yasakları sebebiyle buradan çok ciddi düşüşler yaşamıştı. Bitcoin fiyatı Haziran ayında 32 bin dolar, Temmuz ayında da 29 bin dolara kadar geri çekilmişti. Bu seviyelerden yükselişe geçen BTC, 10 Kasım atrihinde ise enflasyon verilerinin açıklanmasıyla 69 bin doları görmüştü.

İlgini Çekebilir  Bitcoin Düşüşü sonrası Bazı borsalar iflas etti Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Altcoin ’ler eridi

Bitcoin ’in düşüşü altcoin ’lerde de çok sert çekilmeler yaşanmasına sebep oldu. En büyük ikinci kripto para olan Ethereum 2200 doların altını görürken, Eylül ayında 3 doların üzerine çıkan Cardano (ADA) 1 doların altına çekildi. Yaz aylarında patlama yaşayan ve 250 doların üstünü gören Solana 80 dolardan, en yüksek seviyesi 50 dolar olan Polkadot da 16 dolardan işlem görüyor.

Kasım ayında 3 trilyon doları aşan kripto para piyasasının şu anki toplam değeri de yaklaşık 1 trilyon 600 milyar dolar civarında…

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

İlgini Çekebilir  QUICK Coin nedir? Nereden Alınır? QuickSwap projesinin geleceğine dair bütün bilgiler Yorum 2024 Coin Grafik
x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com