Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

TON Coin nedir? Nereden Alınır? Telegram ’ın desteklediği projenin geleceği hakkında bilgiler Yorum 2024 Coin Grafik

TON Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. TON Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. TON Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. TON Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. TON Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

TON Coin Yorum 2024

TON Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen TON Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Dünyada sık sık sansüre maruz kalan, internet dünyasının adeta ‘istenmeyen çocuğu ’ ilân edilen Telegram ’ın birkaç yıl önce GRAM adıyla hayata geçirdiği sonrasında bazı regülasyon sorunlarıyla boğuştuğu ve CEO Pavel Durov ’un deyişiyle ‘üzerinde etkilerinin ’ bulunmadığı projesi TON, bir mesajla yeniden ivmelenerek fiyatı geçtiğimiz gün yüzde 30 ’dan fazla yükseldi. Bunun sonrasında yeniden kripto para yatırımcılarının radarına girdi. TON projesiyle ilgili detaylar rehberimizde…

TON Coin projesi nedir? Nereden Alınır?

Eski adı GRAM olan TON, Telegram Messenger ’ın kurucuları Durov kardeşler tarafından 2018 ’de tasarlanan üçüncü nesil bir (Proof of Work) ve Proof of Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına sahip Ethereum tabanlı bir blok zinciri projesidir. TON, yıldırım hızında işlemler için tasarlanmıştır. Ultra ucuz ve kullanıcı dostudur. Saniyede milyonlarca işlem yapabilen TON blok zinciri, merkezi olmayan depolama, anonim ağ, DNS, anlık ödemeler ve çeşitli merkeziyetsiz hizmetler ile gerçek bir Web 3.0 yaratma şansına sahiptir. TON ekosisteminin en önemli vaadi uygulama içi ödemeler konusunda. Geliştiriciler Whatsapp ’ın attığı adımlardan geri kalmak istemiyor hatta bu projelerin bir adım ötesine geçmek istiyor.

İlgini Çekebilir  Bitcoin Yorum - BTC ne kadar, kaç TL oldu? Btc Yorum 2024 Coin Grafik

Küresel ölçekte aylık 500 milyondan fazla aylık aktif kullanıcısı bulunan Telegram ’ın kripto parası olarak bilinen TON Coin, geçen yıl anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davanın ve baskılarının ardından projeden çekilmişti. Telegram kurucusu ve CEO ’su Pavel Durov, önceki gün yayımladığı mesajda, TON Coin ’in yeniden piyasalara adım attığını ifade etti ve “Telegram geçen yıl TON ’a veda ettiğinde, gelecek nesil geliştiricilerin bir gün kitlesel pazar blok zinciri platformu vizyonumuzu sürdüreceği umudunu dile getirdim. Bu yüzden Telegram ’ın kodlama yarışmalarının şampiyonlarının Toncoin olarak yeniden markalaştırdıkları açık TON projesini geliştirmeye devam ettiğini görmek bana ilham verdi.” dedi ve CoinMarketCap verilerine göre açıklama sonrası TON Coin, fiyatında yaklaşık %30 ’luk bir artış yaşadı.

TON Coin geleceği

Durov, yatırımcılarının TON Coin ’e yatırım yapmalarında herhangi bir sakıncanın olmadığını söyledi ve “Orijinal TON ’dan farklı olarak Toncoin, Telegram ’dan bağımsızdır. Doğru pazara açılma stratejisiyle birleştiğinde, destansı bir şey inşa etmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahipler.” şeklinde konuştu.

5 milyar maksimum arza sahip olan TON Coin ’in dolaşımdaki arzı 1.2 milyardır. 3 Ocak 2024 itibariyle 4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan TON, 0.3906 dolar ile en düşük seviyesini görürken; tüm zamanların en yüksek seviyesine ise Kasım 2021 tarihinde 5.84 dolar ile ulaşmıştır.

İlgini Çekebilir  Eos Coin Analiz, Eos Coin Fiyat, Eos Coin Yorum 2024, Eos Coin Ne Kadar?

TON nereden ve nasıl alınır?

Her ne kadar geçmişte çeşitli regülasyon sorunlarıyla uğraşsa da geleceği parlak bir kripto para olan TON Coin, şu anda Binance ve Coinbase ’de işlem görmüyor. Token, USD, USDT, ETH gibi işlem çiftleriyle FTX, Gate.io, OKEx gibi merkezi borsaların yanı sıra, UniSwap ve PancakeSwap gibi merkeziyetsiz platformlarda da alınıp satılabiliyor.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


TON Coin Analiz

TON Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde TON Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. TON Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

TON Coin Yorum

TON Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. TON Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. TON Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

TON Coin Uzman Yorumları

TON Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

TON Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

TON Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

TON Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

TON Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

TON Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

TON Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

TON Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

TON Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com