Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin için kritik süreç kapıda! Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bitcoin fiyatı gerilerken yatırımcılar riski artırmaya başladı. BTC kaldıraç oranları tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı. Bitcoin (BTC) için tahmini kaldıraç oranı, CryptoQuant’a göre dün gece tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Diğer veriler, artan kaldıraçlı açık pozisyon miktarına işaret ediyor, ancak tasfiyeler nispeten düşük.

Zincir üstü analitik kaynağı CryptoQuant’a göre, Bitcoin fiyatı son dönemde sert bir şekilde geri çekilirken, tahmini kaldıraç oranı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,22’ye ulaştı. Veri, borsaların açık pozisyon miktarını kripto para rezervlerine bölerek çalışıyor. 0,22 gibi yüksek oran, daha fazla yatırımcının yüksek kaldıraç riski aldığını gösteriyor. Tersine daha düşük değerler, traderların türev ticaretinde giderek daha fazla riskten kaçındıkları anlamına gelir.

Bu arada 60 bin dolardan düşüşe geçen Bitconi fiyatı 42 bin dolar seviyesinde yatay seyre dönüştü.

İlgini Çekebilir  Binance açıkladı: Popüler kripto paralar askıya alındı! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

100 BİN DOLAR BEKLENTİSİ SÜRÜYOR

Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) gibi büyük kripto para birimleri son ayların en düşük seviyelerinde geziniyor olmasına rağmen Bloomberg analistine göre 2024 yılı içinde tüm zamanların en yüksek seviyeleri yakalanabilir.

Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, perşembe günü yayımlanan piyasa analizinde bu yıl BTC ve ETH’nin sırasıyla 100.000 ve 5.000 dolara doğru gideceğini ileri sürdü.
McGlone, “Karşımıza çıkan en önemli konu, son kırk yılın en büyük enflasyonunu hedefleyen ve risk varlıklarının yükselmesi durumunda faiz oranlarını daha da yükseltmeye meyilli olan Fed” ifadesini kullandı.

McGlone ayrıca BTC, Ether ve ABD dolarına sabitlenen stablecoin ’lerin 2024 yılında hakimiyetlerini sürdüreceğini, Binance Coin (BNB) ve Solana (SOL) gibi bazı 2021 yılında yükselen isimlerin ise “ilk beş arasındaki geçici ziyaretlerinin sonlanabileceğini” savundu.

Analiste göre Fed ’in 2024’deki faiz artışları, Bitcoin ’in geleneksel borsaya karşı “kazan-kazan senaryosu” oluşturabilir. BTC’nin bu yıl hisse senetlerine karşı “üstün” olması muhtemel.

McGlone, “spekülatif ve riskli varlıklar arasında kripto paralar en üst sıralarda yer alıyor, ancak ilk doğan isim [Bitcoin] hızla dünyanın dijital rezervi olmaya doğru ilerliyor” diye yazdı.

Güncel Bloomberg Intelligence’ın analizi, McGlone’un önceki benzer tahminleriyle örtüşüyor. Aralık 2021 başlarında analist, 2024’nin hem BTC hem de altın için iyi bir yıl olacağını ve sırasıyla 100.000 ve 2.000 dolara ulaşacaklarını ileri sürmüştü. Daha önce, Ekim 2021’de Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk BTC borsa yatırım fonunun onaylanacağını da başarıyla tahmin etmişti.
McGlone, BTC’nin potansiyel olarak 100.000 dolara ulaşabileceğini düşünen tek isim değil. Goldman Sachs küresel FX ve EM stratejisinin eş başkanı Zach Pandl, yatırımcılara yönelik gönderdiği mektubunda Bitcoin’in önümüzdeki beş yıl içinde değer saklama aracı olarak altının pazar payının yüzde 50’sini geçebileceğini ve BTC fiyatının bundan yararlanarak potansiyel olarak 100.000 doların üzerine çıkacağını öne sürdü.

İlgini Çekebilir  APE Coin nedir? Nereden Alınır? APE Coin geleceği nedir? Nereden Alınır? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

 

 

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com