Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Render Token (RNDR) nedir? Nereden Alınır? Render Network hakkında detaylı bilgiler Yorum 2024 Coin Grafik

Render Token ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Render Token yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Render Token forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Render Token grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Render Token fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Render Token Yorum 2024

Render Token Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Render Token yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yakın zamandaki yükselişiyle kripto para piyasasında işlem yapan kullanıcıların dikkatini çeken Render Network (RNDR Token) hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Bu rehberimizde Render Network projesinin geleceğine, hangi platformlardan işlem yapılacağına kadar birçok bilgiye erişebileceksiniz.

Kurucusu ve kuruluş yılı: Jules Urbach / 2016
Blok zinciri: Ethereum
Toplam arzı: 536 milyon
Dolaşımdaki arzı: 188 milyon
Piyasa değeri: 1.1 milyar dolar (23 Aralık 2021)
En düşük fiyat: 0.03676 dolar
En yüksek fiyat: 8,76 dolar
Projenin amacı: Render, Ham bir modellemeyi video ve görsel materyal haline getirmek için GPU gücünü kullanmayı amaçlayan bir projedir.
Kullanım alanları: Blok zincir odaklı içerik dünyası

Render projesi nedir? Nereden Alınır?

OTOY CEO ’su Jules Urbach tarafından 2016 yılında kurulan Render (RNDR), GPU hesaplama gücüne ihtiyaç duyan sanatçıları ve stüdyoları GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlayan, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş dağıtılmış bir GPU oluşturma ağıdır.

İlgini Çekebilir  Swipe Coin (SXP) kaç dolar? Swipe (SXP) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Proje ekibi, görüntü oluşturmanın HD teknolojide mümkün olduğunu ancak VR gibi yüksek teknolojide verinin işlenmesinin zorluğuna dikkat çekerek, şimdiye kadar içerik oluşturucuların çevrimiçi bir ağdan geniş grafik kartı havuzuna girmesine izin vermek için işleme hızını işin birçok boyutu arasında ölçeklendiren hiçbir sistemin olmadığını söylüyor.

Teknolojik dönüşümünün zirvesinde olduklarını belirterek akıllı telefonlarıyla yaşayan insanlardan ve yeni sanal gerçekliklerin türediğini açıklayan proje, eğlence şirketlerinin yeni görsel efektler üretmenin bu yeni yollarını aradığını, içerik oluşturucular ve editörler kendilerini yeni karmaşıklık boyutlarıyla karşı karşıya bulduklarını söylüyor.

Render, blok zinciri dünyasına getireceği çözümü şu ifadelerle açıklıyor…

“Blockchain teknolojisi, teknik özelliklerin, çizelgelerin, hesapların, düzenlemelerin, protokollerin, standartların ve mülkiyet haklarının karmaşık karışımlarını depolamak, doğrulamak ve zaman damgası eklemek için gelişti. Bu teknoloji, rutin olarak kopyalanabilen ve zaman damgalı yazarlık kanıtının çok önemli olduğu karmaşık dijital varlıklar için gerekli olan dijital haklar yönetimini de yönetebilir.

RNDR Proof of Work konsensüs mekanizmasını kullanır. Ethereum blok zincirinin doğal güvenlik özelliklerinden yararlanan tescilli varlıklar, yükleme sırasında hashlenir ve işleme için parça parça düğümlere gönderilir. Tüm RNDR ödemeleri, oluşturma sırasında güvenle saklanır ve başarılı çalışmanın devreye alınmasını sağlayan sanatçı tarafından manuel olarak doğrulandıktan sonra işlem düğüm operatörlerine bırakılır. Her iki kullanıcı tabanında da kötü niyetli aktörleri önlemek için, ağda oluşturulan tüm varlıklar, ödeme başarıyla dağıtılana kadar filigranlanır, bu sürenin ardından filigransız oluşturmalar indirilebilir ve tüm ödemeler, doğru şekilde oluşturulduğu manuel olarak doğrulanana kadar emanette tutulur.

Render Token ’daki ilk ICO, 6-12 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Süreç boyunca token başına 0,25 USD ’den toplam 46,509,22 RNDR satıldı. Mart 2018 ’de ekip, ekosistemdeki toplam piyasaya sürülen token ’ların 536.870.912 RNDR olacağını açıkladı. Sözleşme geçiş süreci, Mart 2018 ’de eski ve yeni sözleşmeler arasında 1:1 geçiş oranıyla başladı.

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin Büyük Alımlar Sürüyor - Dave Portnoy, 1 milyon dolarlık Bitcoin aldı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Ardından, Mart 2020 ’de ekip, o zamanki piyasa durumlarından yararlanarak Probit borsasında satın alınan 4,5 milyon RNDR token plânını duyurdu.

RNDR nereden ve nasıl alınır?

536 milyon maksimum arza sahip olan Render Token ’ın dolaşımdaki arzı ise 188 milyondur. RNDR coin, en düşük seviyesini 0.03676 dolar ile Haziran 2020 yılında görürken, tüm zamanların en yüksek seviyesini ise Kasım 2021 ’de 8,76 dolar ile yaşamıştır. RNDR token KuCoin, Gate.io, FTX, Huobi, Gemini gibi dev borsalardan alınıp satılabiliyor.

.


Render Token Analiz

Render Token Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Render Token hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Render Token grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Render Token Yorum

Render Token yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Render Token grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Render Token yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Render Token Uzman Yorumları

Render Token analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Render Token Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Render Token Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Render Token Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Render Token için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Render Token için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Render Token uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Render Token durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Render Token geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com