Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Shiba Inu’yu geride bırakacak altcoin

– DIŞ HABERLER SERVİSİ

crypto.com Coin (CRO) geçtiğimiz 24 saat içinde %11,7 yükseliş gösterdi. Kripto temelli mobil ödemelerde lider olan crypto.com token’ına yönelik ilgi yalnızca kripto para yatırımı yapmak isteyenlerin değil, yatırımlarından gelir elde etmek isteyenlerin ilgisini çekiyor. Bugün görülen yükseliş kripto para piyasasının genelinde görülen hareketlerden çok daha güçlü oldu. Yalnızca birkaç saat içinde %4 yükseliş görüldü. Bu token piyasa değeri açısından en hızlı yükseliş gösteren 15 kripto paradan biri.

Momentum söz konusu olduğunda CRO şimdi Shiba Inu’dan ve birçok yüksek değerli kripto paradan daha iyi bir pozisyonda. Eylül ayının başından bu yana CRO üç kat yükseliş kaydetti. Shiba Inu’nun performansı ise aynı oranda etkileyici olmadı. Aynı zamanda CRO’nun yükseliş gösterdiği süreçte, değerinin neredeyse yarısını kaybetti. Şimdi CRO’nun üstün performansı söz konusu olduğunda yatırımcıların işaret ettiği birkaç katalizör var. crypto.com kripto alanında pazarlama liderlerinden bir tanesi.

ABD’de daha önce Staples Center adıyla bilinen stadın adı 700 milyon dolarlık bir anlaşmayla crypto.com Arena oldu. Diğer yüksek profilli pazarlama kampanyalarına F1 ve UFC de dahil. borsagundem.com’un derlediği bilgilere göre buna ek olarak ünlü oyuncu Matt Damon da crypto.com’un televizyon reklamlarının yüzü oldu.

Kripto para piyasası birçok şaka tabanlı kripto paraya da ev sahipliği yapıyor. Ancak crypto.com ismi yatırımcılara güven veriyor. CRO’nun kullanım alanları da yatırımcıların bu coin’i tercih etmesini sağlıyor.

 

 

 

İlgini Çekebilir  Paribu nedir? Paribu kimin? Paribu iletişim ve müşteri hizmetleri

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com