Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin 50 bin doların altına geriledi

Bitcoin (BTC) fiyatı 50 bin dolar seviyesine tutunmaya çalışırken geçen haftaki yerel dip seviyelerin yeniden görülmemesi için boğalar çaba harcıyor.

Bitcoin “hedefine ilerliyor”

BTC/USD paritesi gece boyunca 50 bin dolar civarındaki dar bir aralıkta hareket etti. Ancak bu seviye henüz desteğe dönüşmedi.

Çinli Evergrande isimli emlak devinin benzeri görülmemiş bir borç temerrüdüyle baş başa kalan makro piyasaların yanında Bitcoin, uzun vadede genel olarak daha sakin koşullar altında ilerliyor.

Popüler Twitter hesabı TechDev, çarşamba günü, bu yıl yarılanma sonrası 2013 ve 2017 yıllarını karşılaştıran iyimser bir yorumda “Bitcoin hedefinde ilerliyor” diye özetledi.

TechDev’in sıklıkla paylaştığı yarılanma döngüleriyle fiyat arasındaki ilişki, tüm zamanların en yüksek seviyesinden toplamda yüzde 39’luk düşüşe rağmen hala geçerli durumda.

Bitcoin’in tutması ve geri alması için önemli Fibonacci seviyelerini vurgulayan popüler trader ve analist Rekt Capital de konuya ilişkin bir analizle paylaştı.

Bununla birlikte, döngüler arasındaki benzerliklere rağmen yorumcular, bu sefer Bitcoin’in döngü zirvesine ulaşmasının daha uzun süreceğini ve aralık ayının büyük bir yükseliş olmadan tamamlanacağını kabul etti.

Ether/BTC paritesi güçleniyor

Altcoin’ler gece boyunca sakin ilerlerken piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında tek öne çıkan yüzde 11 artışla Terra ağının tokeni LUNA oldu.

Ether (ETH), BTC’ye karşı neredeyse dört yılın en yüksek seviyelerini korurken, bu yazı yazılırken yüzde 1,2 düşüşle 4.300 doların biraz üzerinde ilerliyordu.

Rekt Capital için, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın bir zeminin yeniden test edilmesini sağlamak için geri alınması gereken destek seviyesi 4.384 dolar olarak belirlendi.

İlgini Çekebilir  Uzun vadeli yatırımcılar Bitcoin'de satış yapmıyor

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com