Cuma, Mayıs 24, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin Yorum 2024, Bitcoin Fiyat, Bitcoin Grafik, Bitcoin Ne Kadar?

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bitcoin’deki sert düşüşle birlikte tüm kripto paralar geri çekildi. Piyasa değeriyle en büyük kripto para, 68 bin dolar seviyelerinden 62 bin 800 dolar seviyelerine kadar geriledi. Diğer kripto paralarda düşüş daha da derin oldu.

Bitcoin neden düşüyor?

Bitcoin neden düşüyor, yaşanan geri çekilmenin arka planında ne var? TSİ akşam saatlerinde üst üste gelen iki haber piyasada paniğe yol açtı. İlk önce, 8 yıldır herhangi bir hareket görülmeyen bir Bitcoin cüzdanından 2 bin BTC başka cüzdanlara transfer edilmeye başlandı. Yaklaşık 150 milyon dolarlık Bitcoin’in piyasada satılabileceği endişesi, kısa bir süre panik satışlarına yol açtı. Ardından Evergrande şirketinin iflas ettiğine dair haberler ortaya çıktı. Esas düşüş, Evergrande iddialarının ardından geldi.

İlgini Çekebilir  Bitcoin 50 bin doları aştı

 

Evergrande haberleri kafa karıştırdı

Bununla birlikte Evergrande’nin iflas ettiğine dair haberler kafa karıştırıcı. Bazı kaynaklarda şirketin resmi olarak iflas ettiği öne sürülürken New York Times, CNBC ve diğer belli başlı medya kuruluşlarında ise buna dair bir habere rastlanmıyor. Evergrande’nin son anda ödemelerini yaparak temerrüde düşmekten kurtulduğu ifade ediliyor. Evergrande konusu belirsiz olsa da Bitcoin fiyatında 5 bin dolarlık bir satış dalgasına yol açmaya yetti.

Tüm bu olan bitenin ortasında, kripto paraların 3 trilyon 114 milyar dolar olan toplam piyasa değeri, 2 trilyon 911 milyar dolara kadar indi. En büyük ilk 100 kripto para arasında en büyük kaybı, yüzde 16 ile GRT, yüzde 15 ile AUDIO ve yüzde 14 ile SHIB yaşadı.


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

İlgini Çekebilir  Bitcoin 55,000 doların üzerine yükseldi Bitcoin Yorum

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com