Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Raca Coin Yorum 2024 Metaverse projesi Radio Caca (RACA) nedir? Radio Caca (RACA) Coin Yorum ve Grafik 2024

Raca Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Raca Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Raca Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Raca Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Raca Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Raca Coin Yorum 2024

Raca Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Raca Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Radio Caca, Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT’nin özel yöneticisi ve the USM Metaverse için yönetişim token’ıdır.

USM, aynı Decentraland stiline sahip bir MMO 3D Mapping Metaverse’dir. Ancak, kullanıcıların gezegenin içinde ve çevresinde dinamik olarak yakınlaştırıp uzaklaştırabilecekleri gerçek bir 3 boyutlu gezegen kurulacaktır. Bu özellik, dünya çapında kripto oyun pazarında gösterilen ilk özelliktir.

Radio Caca, Ekim 2021’de BSC’de “Metamon”u piyasaya sürdü. Bu, RACA’nın AXIE Infinity’de “AXS” rolünü oynadığı bir Oyna Kazan (Play to Earn) oyunudur. Metamon oyunu daha sonra Universal Metaverse’e (USM) aktarılacaktır.

Maye Musk’ın resminin basıldığı Matrix Plus Box (MPB), NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisi olmakla birlikte 2024 yılının ilk çeyreğinde hayata geçmesi planlanan USM Metaverse evreni projesinde benzersiz avantajlara sahip olacaktır.

USM Metaverse nedir?

Metaverse, tüm sanal dünyaların, artırılmış gerçeklik ve İnternet’in toplamı da dahil olmak üzere, neredeyse geliştirilmiş fiziksel gerçeklik ve fiziksel olarak kalıcı sanal alanın yakınsamasıyla oluşturulan kolektif bir sanal paylaşılan alandır.

USM, MMO 3D Mapping Metaverse’dir ve Tencent ve Roblox yapımlarında bulunan 10 yıl tecrübeli arka plan oyun geliştiricileri tarafından 2 yıllık bir geliştirme çalışmasına dayanmaktadır. 10 yılı aşkın oyun geliştirme tecrübesine sahip bir ekip tarafından geliştirilmeye devam edilmektedir. 2024 yılının ilk çeyreğinde erişime açılması planlanan bu evren için “çağımızın yeni interneti” benzetmesini yapmak mümkündür.

Arttırılmış gerçekliğe dayanarak hazırlanan bu evrende günlük hayatta yaptığımız her şeyi yapabileceğiz. İçerisinde birbirinden farklı eyaletler bulunan, her eyaletin kendi içerisinde farklı bir dünya olduğu bu evrende seyahat edilebilecek, arsa satın alınabilecek ve hatta o arsaların üzerlerine konser alanları, AVM’ler, iş merkezleri inşa edebilecek farklı kişilerin temsil ettiği karakterlerle etkileşim içerisinde bulunabileceğiz. Tanıdığımız biriyle USM’de buluşup kahve içebilecek hatta Dünya’nın uzaktan çalışma metoduna aşina olduğu bu dönemde iş toplantılarının dahi USM evreninde gerçekleştirileceğine tanık olacağız. Bu evrenin potansiyelini daha iyi idrak edebilmek adına “Ready Player One” ve “Free Guy” isimli yapımlar örnek niteliği teşkil edecektir.

USM içerisinde yer alacak bazı evrenler şu şekildedir: Musk USM, CZ State, Metamon State, Bake State. İlk aktif olacak eyalet olan Metamon eyaletine yazımızın sonraki bölümünde değinilecektir. Sayılan eyaletlere ek olarak birçok ünlünün ismini taşıyan eyaletler de ilerleyen zamanlarda marketing projeleri kapsamında duyurulacaktır.

İlgini Çekebilir  Shiba Inu (SHIB) kaç dolar? Shiba Inu (SHIB) kaç TL oldu, ne kadar? Shiba Yorum 2024 Coin Grafik

26 Ağustos’ta Radio Caca, ‘Bir Sonraki İnternet Metaverse mi?’ konulu bir panele ev sahipliği yaptı. Bu panelde USM Pazarlama başkanı Vitaliy Tyan, Maye Musk ve CZ ile USM Metaverse konseptini ve vizyonunu paylaştı.

Radio Caca (Raca), Binance Smart Chain tarafından en iyi projeler arasında gösterildi.

USM Metaverse’de yer alacak mini oyun Metamons Island yayınlandı. İlk Play to Earn oyununun erken oyuncularına yüksek oranda kazanç sağlaması bekleniyor.

https://www.radiocaca.com/#/metamon

Radio Caca NFT market, toplu NFT satın alımı imkanı veren Erc-1155 protokolünü destekleyen BSC ağındaki ilk NFT market olarak dikkat çekiyor. Bu özelliğin ETH ağında muadili OpenSea olarak karşımıza çıkıyor.

https://market.radiocaca.com/#/drops

Onlarca seçeneği ve sürekliliği sayesinde NFT farming seçenekleri sunan RACA toplam arzının %40’a yakını kilitlenmiş durumda. (128 milyar Raca)

https://www.radiocaca.com/#/v2/farms

Radio Caca sosyal medya kanalları:

Twitter: https://twitter.com/RadioCacaNFT
Telegram: https://t.me/RacaTurkish
Medium: https://radiocaca.medium.com/

 


Raca Coin Analiz

Raca Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Raca Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Raca Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Raca Coin Yorum

Raca Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Raca Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Raca Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Raca Coin Uzman Yorumları

Raca Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin kritik seviyeyi geçtikten Sonra Direniyor Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Raca Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Raca Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Raca Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Raca Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Raca Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Raca Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Raca Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com