Bitcoin 50 bin dolara döner mi?

BTC/USD paritesi, Bitstamp üzerinde 58.540 dolara kadar yükseldikten sonra 57 bin dolara doğru geriledi.

Bitcoin 50 bin dolara döner mi? Bitcoin

Bitcoin’in bu fiyat hareketi, şubat ayında 58 bin doları hedef almasını anımsatıyor. Bitcoin’in o zamanlarki birkaç denemesi de konsolidasyon ile sonuçlanmış ve kripto para, daha sonra nisan ayında rekor kırmıştı.

Zincir üstü veriler Bitcoin’in dördüncü çeyreklerde çok daha yüksek bir performans gösterdiğini ortaya koysa da, o zamanlarki piyasa duyarlılığı da şimdiki kadar yüksekti.

Cointelegraph yazarı Michaël van de Poppe, “Bitcoin muhtemelen rekor fiyat seviyelerine doğru yükselişini sürdürecek” diye özetledi ve şunu ekledi: 

Yatırımcı ve analist Rekt Capital ise endişe verici bir noktaya dikkat çekti. Analist, BTC/USD paritesinin haftayı 60 bin doların üzerinde kapatmada başarısız olduğunu ve mayıs ayıyla benzer bir performansın düzeltmenin de kopyalanmasıyla sonuçlanabileceği konusunda uyardı.

Bitcoin 50 bin dolara döner mi? Bitcoin

Bu durum, aynı döngünün tekrarlamaması için boğaların BTC fiyatını pazar gününe kadar 60 bin doların üzerine taşıması gerektiği anlamına geliyor.

Altcoin piyasasında Polkadot parlıyor

Altcoin’ler de “Bitcoin sezonu” sırasında nihayet kısa bir yükseliş fırsatı buldu.

Piyasada istisna olan Polkadot (DOT), paralel zincir açık artırmalarının önümüzdeki ay nihayet başlayacağı haberlerinin ardından yüzde 28 fırladı. Bu özellik beş yıldır geliştiriliyordu.

Bitcoin 50 bin dolara döner mi? Bitcoin

En büyük altcoin Ether (ETH) ise son 24 saatte yüzde 5,3 değer kazandı.

 

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com