Ethereum işlemlerinde astronomik yükseliş

Ethereum blockchain ağı üzerinde gerçekleşen işlem sayısında astronomik yükseliş yaşandı.

Veri kaynağı Messari tarafından paylaşılan güncel istatistiklere göre, geçen 12 ayda Ethereum ağı üzerinde 6,2 trilyon dolarlık işlem gerçekleşti.

Araştırmacı Ryan Watkins’in Twitter üzerinden yayımladığı verilerde, 2020 yılına kıyasla yüzde 369 oranında artış gözlendiği ortaya konuldu.

Ethereum işlemlerinde astronomik yükseliş Bitcoin

Ether (ETH) halihazırda 3.393 dolardan işlem görüyor.

Ether teknik analiz

Boğalar, 1 Ekim’de Ether fiyatını düşüş trendi çizgisinin (turuncu) ve hareketli ortalamaların (MA) üzerine itti, ancak ayılar henüz havlu atmadı. Satıcılar, yukarı hareketi 3.500 dolar civarında durdurmaya ve fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalama (SMA) (3.302 dolar) altına çekmeye çalışıyor.

Ayılar başarılı olursa, ETH/USDT paritesi 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (3.215 dolar) düşebilir. Bu durum, boğaların savunması için önemli bir destek, çünkü bunun altında bir kırılım daha fazla satışa zemin hazırlayabilir. 

Ethereum işlemlerinde astronomik yükseliş Bitcoin

Alternatif olarak, fiyat hareketli ortalamalara inip yukarı sıçrarsa, boğalar fiyatı 3.500 doların üzerine çıkarmak için bir girişimde daha bulunabilir. Fiyat bu direncin üzerinde devam ederse, parite 3.676,28 dolara ve ardından 4.000 dolara yükselebilir.

 

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir