Çarşamba, Nisan 10, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Ethereum işlemlerinde astronomik yükseliş

Ethereum blockchain ağı üzerinde gerçekleşen işlem sayısında astronomik yükseliş yaşandı.

Veri kaynağı Messari tarafından paylaşılan güncel istatistiklere göre, geçen 12 ayda Ethereum ağı üzerinde 6,2 trilyon dolarlık işlem gerçekleşti.

Araştırmacı Ryan Watkins’in Twitter üzerinden yayımladığı verilerde, 2020 yılına kıyasla yüzde 369 oranında artış gözlendiği ortaya konuldu.

Ether (ETH) halihazırda 3.393 dolardan işlem görüyor.

Ether teknik analiz

Boğalar, 1 Ekim’de Ether fiyatını düşüş trendi çizgisinin (turuncu) ve hareketli ortalamaların (MA) üzerine itti, ancak ayılar henüz havlu atmadı. Satıcılar, yukarı hareketi 3.500 dolar civarında durdurmaya ve fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalama (SMA) (3.302 dolar) altına çekmeye çalışıyor.

Ayılar başarılı olursa, ETH/USDT paritesi 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (EMA) (3.215 dolar) düşebilir. Bu durum, boğaların savunması için önemli bir destek, çünkü bunun altında bir kırılım daha fazla satışa zemin hazırlayabilir. 

Alternatif olarak, fiyat hareketli ortalamalara inip yukarı sıçrarsa, boğalar fiyatı 3.500 doların üzerine çıkarmak için bir girişimde daha bulunabilir. Fiyat bu direncin üzerinde devam ederse, parite 3.676,28 dolara ve ardından 4.000 dolara yükselebilir.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x
İlgini Çekebilir  Holo kaç dolar? 2 Temmuz 2024 HOT kaç TL oldu, ne kadar? Hot Yorum 2024 Coin Grafik

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com