Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin için 41 bin dolar desteği kritik görünüyor

Bitcoin (BTC) fiyatı, Çin’in kripto sektörüne uyguladığı baskı ve ABD’de düzenlemeler konusundaki belirsizlik ile mücadele etmeyi sürdürüyor.

Cointelegraph Piyasalar Pro ve TradingView verilerine göre Bitcoin, 29 Eylül’de 41 bin dolara kadar geriledikten sonra 30 Eylül’e 43 bin doların üzerinde başladı.

“Sıkıcı” Bitcoin piyasası

Cointelegraph analisti Michaël van de Poppe, son dalgalanmaya rağmen Bitcoin’in fiyat hareketini “sıkıcı” olarak yorumluyor. Van de Poppe, son gönderisinde Bitcoin’in kritik olarak gördüğü destek seviyelerinin üzerinde kaldığını söyledi.

Analist, Bitcoin’in birkaç hafta boyunca belirli bir aralıkta konsolide olacağını ve daha sonra yeniden yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Van de Poppe, BTC fiyatının 43.800 doları geçmesi halinde düzeltmenin sona erdiğini anlayabileceğimizi belirtti.

Daha düşük destek seviyelerini test edebilir

Anonim Twitter kullanıcısı ‘Sheldon the Sniper’, Bitcoin’in mevcut durumda 41.160 dolar desteğine tutunduğunu ve 39-40 bin dolar ve 37-38 bin dolarda da destek bulunduğunu açıkladı.

Sheldon, şöyle belirtti:

“Borsalar bir miktar güçsüzlük gösteriyor. Bitcoin ise kısa vadeli destek seviyesinde. Bu seviyeyi kaybedersek 38-40 bin dolar bandına gerileyebiliriz. Şu anda yüklü miktarda alım yaptım ve sabırla bekliyorum.”

Uzun vadeli beklenti değişmedi

Kripto Twitter yatırımcısı ‘Crypto_Ed_NL’ de daha düşük destek seviyelerinin testinin mümkün olduğunu ve yeniden yükselişe geçmeden önce kısa vadede bir düzeltme daha yaşanabileceğini söyledi.

Diğer yandan Crypto_Ed_NL, BTC fiyatının uzun vadede yükseleceği görüşünün ise değişmediğini açıkladı.

 

 

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

İlgini Çekebilir  Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin neden düşüşte? SON DAKİKA! Bitcoin neden düştü? Bitcoin niye düşüyor? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik
x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com