Cumartesi, Nisan 20, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin’de bir sonraki rallide hedef 200 bin dolar!

Kripto para borsası BTCC’nin eski CEO’su Bobby Lee, 29 Eylül’de Bloomberg ile yaptığı röportaj sırasında Bitcoin’in (BTC) zor zamanlar geçirdiğini reddetti.

RALLİ UZUN SÜREDİR BEKLENİYOR

Bitcoin’in yılın son çeyreğinde yükseliş göstereceğini düşünenlerden biri olan Lee, fiyatın son zamanlarda güçsüzlük gösterdiği söylemine karşı çıktı.

Bitcoin’in 40 bin dolar desteğini test etmesi sorulan Lee, “Yalnızca yüzde 5’lik bir düşüştü” diye yanıtladı.

Lee’ye göre çeviri yayın saati itibarıyla 43.300 dolar civarında seyreden Bitcoin, yalnızca bir önceki rekor seviyesine ulaşmakla kalmayacak ve 100 bin dolar, daha sonra ise 200 bin doları dahi geçecek.

Lee, 2021 sona ermeden bunun gerçekleşeceğini veya en azından başlayacağını düşünüyor.

“100 bin doların üzerine rahatlıkla çıkacağını ve rallinin ne kadar keskin olduğuna bağlı olarak 200 bin doları da muhtemelen göreceğini, hatta geçeceğini düşünüyorum” diye belirten Lee, şöyle ekledi:

GÜZEL GÜNLER EKİMDE

Cointelegraph’ın da belirttiği gibi, eylül ayının boğaları hayal kırıklığına uğratması ve boğa piyasasının geri dönüşü için umut verici koşulların ancak ekim ayından itibaren görülebileceği bekleniyordu.

Bitcoin’i yakın zamanda bekleyen zorluklar arasında ABD’de bugün oylamaya sunulacak altyapı yasası, aylık kapanış ve 1 Ekim’deki 3 milyar dolarlık opsiyon vade tarihi yer alıyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com