Cumartesi, Nisan 20, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Doge Coin Yorum 2024 Dogecoin (DOGE) Nedir? Güncel Dogecoin Yorum ve Grafik

Doge Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Doge Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Doge Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Doge Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Doge Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Doge Coin Yorum 2024

Doge Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Doge Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Dogecoin bugünkü fiyatı ₺1,88 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺6.540.747.979 TRY. Dogecoin son 24 saatte düşüş gösterdi. Anlık CoinMarketCap sıralaması #7, piyasa değeri ₺245.725.942.988 TRY. Dolaşımdaki arz 130.398.548.260 DOGE coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

DOGECOİN (DOGE) NEDİR?

Dogecoin (DOGE), popüler internet trendi “doge”u baz alıyor ve logosunda bir Shiba Inu bulunuyor. Açık kaynaklı dijital para birimi, Portland, Oregon’lu Billy Markus ve Syndney, Avusturalya’lı Jackson Palmer tarafından yaratıldı. Dogecoin, Aralık 2013’de Litecoin’in çatallanması ile oluştu. Dogecoin’in yaratıcıları, bir köpek meme’ini temel aldığı için Bitcoin’in çekirdek kitlesinin dışındaki kitleye daha çok hitap edeceğini düşündükleri Dogecoin’i eğlenceli, kaygısız bir para birimi olarak planladılar. Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in favori kripto para birimi olduğuyla alakalı birçok tweet attı.

DOGECOİN MADENCİLİĞİ NASIL YAPILIR?

İlgini Çekebilir  CHZ coin yorum: Chiliz (CHZ), 2024'in başından bu yana %1000'den fazla arttı

Dogecoin, Bitcoin’in iş ispatı (PoW) sistemine kıyasla, Scrypt teknolojisini kullanmak gibi çeşitli farklar barındırıyor. Altcoin’in ayrıca blok süresi 1 dakika ve herhangi bir toplam arz limiti bulunmuyor. Diğer bir deyişle, kaç Dogecoin üretilebileceği konusunda bir sınır yok. Dogecoin madenciliği tek başına veya bir madencilik havuzuna katılarak yapılabiliyor. Bir Doge madencisi, dijital para birimini Windows, Mac veya Linux üzerinden bir GPU ile üretebilir. 2014 yılı itibarıyla üretim süreçleri birleştirildiği için, Dogecoin madencilik süreciyle Litecoin çıkarmak da mümkün oluyor.

DOGECOİN NEREDE KULLANILIR?

Dogecoin, genel olarak Reddit ve Twitter kullanıcılarının yaptığı veya paylaştığı kaliteli içerikleri ödüllendirmek için bir bağış sistemi olarak kullanılıyor. Bu birimi kullanan bir toplulukta yer alarak Dogecoin bağışı alabilir veya bir Dogecoin musluğundan kendi Dogecoin’inizi alabilirsiniz. Dogecoin musluğu olarak bilinen web siteleri, dijital parayı kullanıcıya tanıtmak amacıyla küçük miktarda Dogecoin’i ücretsiz olarak veriyor. Bu sayede kişilerin, Dogecoin topluluklarında etkileşime başlaması amaçlanıyor.

DOGECOİN NASIL SATIN ALINIR?

Dogecoin, bu kripto para birimini destekleyen herhangi bir borsadan alınıp satılabilir, bir borsada veya bir Dogecoin cüzdanında depolanabilir ve Dogecoin kabul eden tüm topluluklara bağışlanabilir.


Doge Coin Analiz

Doge Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Doge Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Doge Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Doge Coin Yorum

Doge Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Doge Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Doge Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Doge Coin Uzman Yorumları

Doge Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Doge Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Doge Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Doge Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Doge Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Doge Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Doge Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Doge Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Doge Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com