Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Kiev’de akılalmaz olay! Belediyeye bomba bıraktı, ‘Bitcoin yollamazsanız patlatırım’ diye tehdit etti

Ukrayna’nın başkenti Kiev‘de kimliği belirsiz şahıs gönderdiği mail ile belediye binasına bomba koyduğunu ve kendisine kripto para birimi olan Bitcoin yollanmaması halinde bombayı patlatacağını belirtti. Kiev Belediyesi, tarihinde ilk kez bir saldırgan tarafından Bitcoin üzerinden tehdit edilirken, Kiev Belediyesi Başkan Yardımcısı Vladimir Bondarenko tarafından bombalı eylem hazırlığında olduğunu iddia eden şahsın Kiev Belediyesine attığı mailin dökümü yayınlandı.

“Bitcoin yollamazsanız bombayı patlatırım”

Kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs tarafından yazılan mailde, “Benim adım Edgar Kazaryan. Kiev Belediyesi binasına bomba koydum. Aşağıda belirttiğim hesaba 0,5 Bitcoin göndermezseniz 24 saat içinde bombayı patlatacağım” ifadeleri kullanıldı.

Polis birimleri, Kiev Belediyesi binasını acil durum ilan ederek boşalttı ve eğitimli köpeklerle geniş çaplı bomba araması başlatıldı. Belediye binasının ne zaman normale döneceği henüz kesinleşmedi. Bölgede geniş çaplı güvenlik önlemleri alındı ve sivil vatandaşlar binaya yaklaştırılmıyor. – KİEV

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Kiev'de akılalmaz olay! Belediyeye bomba bıraktı, 'Bitcoin yollamazsanız patlatırım' diye tehdit etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x
İlgini Çekebilir  NFT Coin Nedir? En Büyük 10 NFT Coin

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com