Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

OXT Coin Yorum 2024, Oxt Coin Grafik, Oxt Coin Fiyat, Orchid Coin Ne Kadar?

Orchid bugünkü fiyatı ₺4,10 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺416.885.996 TRY. Orchid son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #138, piyasa değeri ₺2.449.789.501 TRY. Dolaşımdaki arz 597.693.834 OXT coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

OXT Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. OXT Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. OXT Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. OXT Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. OXT Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

OXT Coin Yorum 2024

OXT Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen OXT Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Orchid (OXT) Coin Nedir?

Kripto para ile çalışan sanal özel ağ (VPN) olan Orchid’in yerel tokeni de yine aynı isimle anılıyor: Orchid (OXT).

Aralık 2019’da piyasaya sürülen Orchid, kendini dünyanın ilk teşvikli, eşler arası gizlilik ağı olarak tanımlıyor.

Protokolün hedefi, kullanıcıların, herhangi bir katılımcı sağlayıcıdan bant genişliği satın almasına olanak sağlamak için kripto para ödemelerini kullanmak ve internetteki kısıtlamaların üstesinden gelmek. Bu işlem, Ethereum ERC-20 standardında sahip bir token olan OXT’yi kullanarak gerçekleşen olasılıklı nano ödeme denilen özellik kullanılarak yapılıyor.

Sağlayıcılara düzenli ödemeler zincir dışında gerçekleşiyor. Bu da Orchid’in, Ethereum ağındaki yığılma ve Gas ücretleri sorunlarının ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

İlgini Çekebilir  Ava Labs, Avalanche mainnet'ini başlattığını duyurdu

Servis, kullanıcı başına ödeme sistemi kullanıyor.

Steven Waterhouse, Jay Freeman, Brian J. Fox ve Gustav Simonsson, blockchain ve finans alanlarında deneyim sahibi isimler.

Waterhouse, sektörün en popüler şirketlerinden bazılarına yatırım yapmış bir isim. Risk sermayesi aracı Pantera Capital’ın kurucu ortaklığını da yapması sebebiyle kripto para sektöründe tanınan bir figür.

Freeman, üretici tarafından konulmuş yazılım kısıtlamaları kaldırılmış Apple cihazları için alternatif bir Apple App Store olan ve güncel olarak yaklaşık 30 milyon yazılım kısıtlamaları kaldırılmış Apple ürünü tarafından kullanılan Cydia’nın geliştiricisi.

Fox, 1990’ların ortalarında, ABD bankası Wells Fargo’nun ilk interaktif çevrim içi bankacılık sisteminin oluşturulmasından sorumlu bir isim.

Simonsson ise 2015 yılında Ethereum ağı kullanıma açılırken ana güvenlik yazılım geliştiricilerinden biri konumundaydı.

Resmi açıklamaya göre Waterhouse, bir SIM-değiştirme saldırısının kurbanı olduktan sonra internet güvenliği geliştirmelerine duyulan ihtiyacının farkına vardı ve VPN teknolojisini araştırmaya başladı.

Orchid Neden Farklı?

Orchid’in arkasındaki esas fikir, var olan VPN deneyimini geliştirmek için blockchain teknolojisinden faydalanmak.

Merkezi sunuculara ve belirli bir ülkenin altyapısı ile alakalı risklere bel bağlamayan kripto para tabanlı, olasılıklı nano ödemeleri kullanarak kullanıcılar, anonim VPN hizmetinden faydalanabilir.

Sınırsızca el değiştirilebilir ERC-20 tokeni olarak OXT bulunuyor.

Bu durumda OXT, başka bir yerden çekilemiyor ve dönüştürülemiyor. Sadece ağ içinde harcanabiliyor. Bu özellik, kripto para ile işlem yapmak istemeyenlere hitap etmesi için tasarlandı.

Bununla birlikte Orchid’in öne çıkan özellikleri sadece kripto para kullanıcılarına yönelik değil. Geliştiriciler, artan jeopolitik gerilimin ve yerel kısıtlamaların karşısında internet özgürlüğü için büyüyen bir trendin de altını çizdi.

İlgini Çekebilir  Elrond Coin Yorum 2024 Elrond (EGLD) coin nedir? Elrond (EGLD) Coin Analiz ve Grafik

Web 3.0 teknolojisi, 1990’ların başında tüketici erişimi ana akım olunca düşünülmüş açık internetin benzer bir biçimini sağlamak için kullanılıyor.

Piyasada Kaç Orchid (OXT) Coin Var?

OXT, 1.000.000.000 (1 milyar) birim arza sahip. Enflasyon yok, ancak deflasyon ihtimalinden, ağ fonksiyonunun bir parçası olarak muhtemel OXT token yakma işlemleri ile korunuyor.

Toplam arzın yüzde 51,13’ü (Orchid Treasury’de yapılan) ağ teşvikleri ve diğer amaçlar için tahsis edilmiş. Yüzde 17,3 ise Gelecek Tokenler için Basit Anlaşma’nın (SAFT) tohumunun bir parçası olarak yatırımcılara aktarılmış. Yüzde 4,49’luk kısım SAFT 2a’ya ve yüzde 3,38’lik kısımsa SAFT 2b’ye iletildi.

Kalan tokenler, dört geliştirme ekibi arasında dağıtılacak.

Güvenlik riskleri, çoğunlukla saldırganın, kullanıcıya ait verileri ele geçirme yeteneğine bağlı.

Platformun ödemeler için kullanılan akıllı sözleşmelerinde çok az bilgi bulunduğunu düşünürsek zincirin zayıf noktaları çoğunlukla kullanıcının elinde. Geliştiricilerin de belirttiği üzere, Orchid’de token satın alımları için üçüncü partileri dahil etmek (örneğin büyük borsalar) bir saldırganın, borsa cüzdanındaki işlemleri takip ederek kullanıcının kimliğini öğrenmesine yol açabilir.

Orchid (OXT) Nereden Alınır?

OXT; Binance, Kraken ve Coinbase Pro gibi büyük borsalarda, mevcut kripto para, sabit değerli kripto para ve itibari çiftler ile rahatlıkla değiştirilebilir.

Bitcoin (BTC) veya diğer kripto para birimlerini nasıl satın alacağınız hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın ve opsiyonlar hakkında da bilgi sahibi olun.


OXT Coin Analiz

OXT Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde OXT Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. OXT Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

OXT Coin Yorum

OXT Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. OXT Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. OXT Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  STORJ Coin Yorum ve Grafik 2024 STORJ Coin Nedir?

OXT Coin Uzman Yorumları

OXT Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

OXT Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

OXT Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

OXT Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

OXT Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

OXT Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

OXT Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

OXT Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

OXT Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com