Çarşamba, Nisan 10, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Holo Coin – Enjin Coin – Harmony (One) Coin Yorum ve Analiz – 17 Mart

Holo Coin (HOT): Geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmaları için eşler arası bir platform olan Holochain’in temelini oluşturan kripto para birimi, 0,009552 $ ‘dan 24 saat içinde% 109,47 arttı. Madeni para, yedi günlük bir takip periyodunda% 200.61 geri döndü.

Holo Coin geleceği hakkında düşünceler nedir?

Holochain, HoloPorts üzerinde çalışan Elemental chat adlı bir uygulama başlattı. Cointelegraph’ın geçen ay bildirdiğine göre , proje aynı zamanda web kullanıcılarının HoloPort aracılığıyla uygulamaya giriş yapmalarını sağlamayı planlıyor . Şimdi uygulamayı yeniden dağıtmayı planlıyorlar.

Holo Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Holo Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Holo Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Holo Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Holo Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Holo Coin Yorum 2024

Holo Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Holo Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

HOT, yılın başından bu yana yaklaşık % 1.513 artarken, zirve kripto para birimi Bitcoin (CRYPTO: BTC)% 104.75 arttı. BTC,% 3.07 düşüşle 59.332,96 dolardan işlem gördü.

ONE, yılbaşından bugüne kadar% 2,351,67 fırladı.

İlgini Çekebilir  Ethereum (ETH) Önümüzdeki 5 Ayda 2 Bin Dolara Ulaşabilir - Kripto Analisti

ENJ: Bir Ethereum ( CRYPTO: ETH) destekli değer jetonu Enjin için token, takas edilemeyen jetonlarda kilitlendi ve baskı anında 2,66 dolardan% 35,24 daha yüksek işlem gördü. ENJ, yedi gün sonra% 56,93 geri döndü. Token, Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.81 $ ‘a ulaştı. Kripto para birimi, Stocktwits.com’da da en çok tartışılanlar arasındaydı ve sosyal medya kullanıcılarının yüksek ilgisini gösteriyor. Ayın başlarında ENJ, ETH’yi önerilen ücret reformu üzerine ayaklarını sürükleyerek kınayan sosyal medya kullanıcılarından benzer bir ivme aldıktan sonra tek bir günde% 39 arttı . Jetonun Huobi’de listelenmesi, protokol tarafından mevduat sahiplerine 43.000 ENJ ödülü ile birlikte Pazartesi günü açıklandı.

ENJ, yılbaşından bugüne kadar% 1.855,88 yükseldi. Buna karşılık, ETH% 149.82 geri döndü. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi, baskı anında 1.835.58 $ ‘dan% 2.63 daha düşük işlem gördü.

ONE: Stocktwits.com’un En İyi 10 trend akışı listesinde, ONE, basın zamanında 0.104 $ ‘dan% 80.04 daha yüksek işlem gördü. Madeni para, yedi günlük bir takip bazında% 175,71 yükseldi. ONE Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.1077 $ ‘a dokundu. Harmony, merkezi olmayan bir uygulama merkezli platformdur. Ağ, rastgele durum parçalamaya odaklanarak dApp’lerin çalışmasına katkıda bulunma amacına sahiptir; bu, ağın tüm durumunun düğüm operatörleri ve parçalar arasında bölünmesi anlamına gelir. Harmony, bu yılın sonuna kadar çapraz parça sözleşmeleri ve zincirler arası altyapı sunmayı planlıyor.

Holo Coin, Harmony (One) Coin veya Enjin Coin Yorum ve Analizi – 16 Mart HOTTRY Grafiği


Holo Coin Analiz

Holo Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Holo Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Holo Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  Kripto paralar ile kazanç haram mı? Diyanet'e göre Bitcoin ve Kripto paralar caiz mi, helal mi, haram mı?

Holo Coin Yorum

Holo Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Holo Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Holo Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Holo Coin Uzman Yorumları

Holo Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Holo Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Holo Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Holo Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Holo Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Holo Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Holo Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Holo Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Holo Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com