Cuma, Mayıs 24, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

AVAX Coin nedir? Avalanche (AVAX) Coin yorum ve grafik 2024

Avalanche bugünkü fiyatı ₺213,18 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2.286.303.132 TRY. Avalanche son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #27, piyasa değeri ₺27.221.269.459 TRY. Dolaşımdaki arz 127.691.113 AVAX coin ve maksimum seviyede. 720.000.000 AVAX coin.

AVAX Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. AVAX Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. AVAX Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. AVAX Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. AVAX Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

AVAX Coin Yorum 2024

AVAX Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen AVAX Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

AVAX COİN NEDİR?

Avalanche, merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamalarını, finansal varlıkları, ticaret ve diğer hizmetleri piyasaya sürmek için bir koruyucu platformdur.

Avalanche, herkesin, her tür varlığı çıkarmasına veya ticaretini yapmasına, akıllı sözleşmeleri ve diğer yeni nesil teknolojileri kullanarak merkeziyetsiz bir şekilde kontrol etmesine olanak sağlayan bir tür küresel varlık borsası olmayı hedefliyor.

Ava Labs’deki geliştiriciler, Avalanche’in standart olarak bir saniye altında işlem sonuçlandırma gücüne sahip ilk akıllı sözleşmeler ağı olduğunu iddia ediyor.

Avalanche, mainnet’ini Eylül 2020’de piyasaya sürdü. Platformun yerel tokeni AVAX, Avalanche içerisinde çeşitli görevleri gerçekleştiriyor ve aynı zamanda kullanıcılar için bir ödüllendirme ve ödeme sistemi görevi görüyor.

İlgini Çekebilir  Ethereum (ETH) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Ayarlamaya Hazırlanıyor olabilir

Avalanche Kurucusu Kim?

Ava Labs’in üç kurucu ortağı var: bunlardan biri uzun süredir Bitcoin (BTC) ve merkeziyetsiz ağlar ile anılan emektar bilgisayar uzmanı Emin Gün Sirer.

Sirer, uzun süredir Bitcoin ölçeklendirme konusu ile ilgiliydi.

Sirer, bilgisayar biliminde doktora yapan Yin’in danışmanı görevinde.

Ekibin geri kalanı bilgisayar bilimi, ekonomi, finans ve hukuk uzmanlarından oluşuyor.

Avalanche Neden Farklı?

Avalanche, saniye altında işlem doğrulama gücüne sahip, benzersiz dijital ağ sayesinde, herkesin başlatabileceği ve kullanabileceği merkeziyetsiz varlık ticareti sağlıyor.

Geliştiriciler, parçalarına ayrılmış devasa varlık ticareti dünyasını, erişim engeli olmayan, şeffaf ve tek çatı altında toplanmış hale dönüştürmeyi hedefliyor. Geliştiriciler, blockchain ağlarından herhangi bir varlığın dijital temsiline kadar, her tür varlığı oluşturabilir, geliştirebilir ve verilen parametrelere göre ticaretinin yapılmasını sağlayabilir. Buna, belirli bölgedeki özel uyum yasalarına uygun hale gelmek de dahil.

AVAX tokenleri, Avalanche’in kurum içi ödeme yöntemini oluşturur. Teşvikler ve bağlantılı amaçlara ek olarak işlemler sırasında ücret toplamak için kullanılır. Kullanıcılar, coin’lerini ağda hisse haline getirerek (staking) pasif gelir de kazanabilir.

Piyasada Kaç Avalanche (AVAX) Coin Var?

AVAX, 720.000.000 (720 milyon) token ile sınırlandırılmış maksimum arza sahip.

Bitcoin’in değişmez olan emisyonuyla arasındaki temel fark, AVAX çıkış hızının, topluluk konsensüsüyle değiştirilebiliyor olması… Arz değiştirilemez ama konsensüs ile değiştirilebilecek tek unsur, arz limitine ulaşma hızı.

Bitcoin ve diğer birçok ağın aksine işlem ücretleri, token nadirliğini artırmak için “yakılıyor.” Bu süreç, yeni coin’lerin çıkarılması veya üretilmesiyle dengeleniyor.

İşlem ücretleri, AVAX işleminin Avalanche ağında gerçekleştirdiği işlem tipine göre değişir.

İlgini Çekebilir  Nusret'in arabayla yarıştığı görüntüler büyük beğeni topladı

Avalanche Ağı Güvenli mi?

Avalanche, coin’leri hisse haline getirerek (staking) kullanıcıların ödüllendirildiği hisse ispatı (PoS) konsensüs algoritması kullanan bir protokol. PoS ağları, bazı durumlarda ciddi zayıflıklara sebep olan düşük saldırı masraflarından ötürü eleştirilerin hedefi oldu.

Ava Labs’e göre Avalanche, saldırganın, gerekli konsensüsü gizlice elde etmesini neredeyse imkansız hale getirmek için yönetişimi değiştirme yöntemi kullanıyor.

Avalanche (AVAX) Nereden Alınır?

AVAX, rahatlıkla takas edilebilir bir token.


AVAX Coin Analiz

AVAX Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde AVAX Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. AVAX Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

AVAX Coin Yorum

AVAX Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. AVAX Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. AVAX Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

AVAX Coin Uzman Yorumları

AVAX Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

AVAX Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

AVAX Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

AVAX Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

AVAX Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

AVAX Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

AVAX Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

AVAX Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

AVAX Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com