Cumartesi, Nisan 20, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

NKN Coin nedir? NKN nedir, nasıl alınır? NKN yorum ve grafiği

NKN COİN NEDİR?

NKN veya New Kind of Network, ağ bant genişliğini ve İnternet bağlantısını paylaşmak için halka açık blockchain tabanlı eşler arası Ağlar için açık kaynaklı bir protokoldür. Proje Ocak 2018’de başlatıldı ve Mathematica ve Wolfram | Alpha’nın yaratıcısı Stephen Wolfram ile açık anahtarlı kriptografinin mucidi Whitfield Diffie’yi danışman olarak listeliyor. NKN Mainnet, Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü ve 25.000’e kadar tam fikir birliği düğümüne (Bitcoin veya Ethereum’dan daha fazla) sahip.

NKN Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. NKN Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. NKN Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. NKN Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. NKN Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

NKN Coin Yorum 2024

NKN Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen NKN Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

NKN için dikkate değer kullanım durumları şunları içerir:

İçerik Dağıtım sistemi (Çinli video devi iQIYI ile sözleşme)Edge computing (China Mobile ile sözleşme)D-chat (güvenli mesajlaşma uygulaması)nShell (güvenli uzak terminal erişimi).

İlgini Çekebilir  Bitcoin'de balinaların dip dalgası

NKN’nin fikir birliği algoritması, basit bir yerel çoğunluk kuralının az sayıda yinelemede sistem düzeyinde yakınsamaya yol açabileceği Hücresel Otomata, Yeni Bir Bilim Türü ve Ising Modeline dayanmaktadır. Tasarım amacı, rastgele sayılarda eşit fikir birliği düğümüne ölçeklendirmektir.

NKN, merkezi sunucular olmadan doğrudan uçtan uca iletişimi mümkün kılmak için genel anahtarlara dayalı küresel bir adresleme şeması kullanır. Paketlerin yönlendirilmesi, her NKN adresini Akor DHT halkası üzerindeki rastgele ve doğrulanabilir bir konuma eşleyen Akor Dağıtılmış Karma Tablosuna (DHT) dayanır.

NKN COİN GÜNCEL GRAFİĞİ

NKN Coin nedir? NKN nedir, nasıl alınır? NKN yorum ve grafiği


NKN Coin Analiz

NKN Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde NKN Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. NKN Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

NKN Coin Yorum

NKN Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. NKN Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. NKN Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

NKN Coin Uzman Yorumları

NKN Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

NKN Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

NKN Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

NKN Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

NKN Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

NKN Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

NKN Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

NKN Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

NKN Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com