Cumartesi, Nisan 20, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin BTC yorum – 9 Mart – Bitcoin Fiyatı Büyük Direnişi Kırdı 70.000 Dolar Hedefte

BİTCOİN YORUM

Bitcoin ( BTC ), 9 Mart’ta bir gecede 52.000 $ ‘lık önemli bir dirençle mücadele ederek tüm zamanların en yüksek değerlerinin % 6’sına ulaştı.

BTC fiyatı 2 haftanın en yüksek seviyesini vurdu

Cointelegraph Markets ve Tradingview’dan gelen veriler, BTC/ USD’nin Salı günü 54.500 $ ‘lık yerel yüksek seviyelere ulaştığını gösterdi.

Yan ticaret koridorundan çıkmaya yönelik en son girişim, bu hareket, yazı yazıldığı sırada hala pekişiyordu. Yoğun dalgalanmanın ortasında, günde 53.500 $ ‘ı hedefleyen bir düzelme – hala kritik direncin üzerinde.

Cointelegraph’ın bildirdiği gibi , analistler, Bitcoin boğa koşusunun bir sonraki aşamasını güvence altına almak için kumda bir hat olarak 52.000 doları görüyorlardı.

Hafta sonu sağlıklı bir artış sağlasa da, Bitcoin hala 50.000 $ ‘ı bile haftanın ticareti başladığı kadar güçlü bir şekilde sağlamlaştırmak zorunda kaldı.

24 saatlik kazançların% 8’in üzerine çıkmasının ardından, Salı günkü tablo, 47.000 $ ‘ın dikkat çekici bir şekilde güçlü bir destek haline geldiğini gösterdikten sonra hızla iyileşti .

Bitcoin BTC ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin BTC yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin BTC forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin BTC grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin BTC fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin BTC Yorum 2024

Bitcoin BTC Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin BTC yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  NFT Coin Hangileri - NFT Coin Listesi NFT Coinler

Goldman, “Kurumsal ilgi, en son boğayı 2017’deki perakende kaynaklı yükselişten ayrı tutuyor. Kurumsal talebin çoğu, varlıkların devalüasyonuna ilişkin korkulardan kaynaklanıyor. “

Zschaepitz, Goldman Sachs’ın bulgularına atıfta bulunuyordu ve diğer şeylerin yanı sıra, kendi müşterilerinin % 40’ının zaten kripto para birimlerine maruz kaldığını ortaya koydu .

70.000 Dolarlık Bitcoin’de Analist: “Destiny Bekliyor”

Norveç’in en zengin insanlarından birinin, tek hazine varlığı olarak BTC’yi kullanan Bitcoin odaklı bir yan şirket kurmasının ardından, kurumsal tablo Pazartesi günü daha da yükselişe geçti.

“Bitcoin neredeyse hiçbir ücret ödemeden doğrulanabilir, bölünebilir, yeniden birleştirilebilir, depolanabilir ve taşınabilir. Mükemmel kıt dijital varlıktır”

“Şebekeyi çalışır durumda tutmak için gereken tek şey, dünyadaki en ucuz elektriği tahsis etmektir. Elektrik, ağı güvence altına alır. Güvenilir taraflara veya silahlı kişilere ihtiyaç yoktur. Ben buna ilerleme diyorum. “

Başka bir yerde, hodlers edildi izlerken Bitcoin bir boğa kurulum unfold günlük Pazartesi günü önceden $ 58.300 rekor seviyelere Şubat ayında mart sonuçlandı tekrar davranışına astarlanmış edildi ortalama yakınsama/ sapma (MACD) göstergesi, hareket ediyor.


Bitcoin BTC Analiz

Bitcoin BTC Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin BTC hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin BTC grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin BTC Yorum

Bitcoin BTC yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin BTC grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin BTC yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin BTC Uzman Yorumları

Bitcoin BTC analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com