Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Chiliz (CHZ) yorum ve grafiği! Chiliz (CHZ) Coin nedir, nasıl alınır?

Chiliz (CHZ) COİN NEDİR?

Chiliz, ana akım tüketicilere yönelik blok zinciri destekli ürünler ve hizmetler için bir para birimi seçeneğidir. Günlük deneyimleri yükseltmek istiyoruz – eğlencede hayran katılımı, geleneksel ürünler için alternatif ödeme çözümleri ve daha fazlası.

Chiliz, spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blockchain tabanlı araçlar sunar.

CHZ Coin Nedir?

Chiliz token Ethereum tabanlı ERC-20 token’i olarak bilinmekte. Socios ve Chiliz ekibi dünyanın dört bir yanından birçok önde gelen spor kulübü ile ortaklıklar imzalayıp, taraftarların Chiliz Coin kullanımı sayesinde takımlarının aldıkları kararlarda söz sahibi olabilmesini sağlıyor. Chiliz Coin Galatasaray ile yaptığı ortaklık ile ülkemizde sesini duyurmuş olsa da Juventus veya Barcelona gibi çok daha büyük ortaklıklara imzaattığı da biliniyor.

2012 yılında Malta’da kurulan CHZ Coin geleceği de bu ortaklıklara bakıldığında bir hayli parlak görünüyor.

Buna ek olarak CHZ Coin yatırımcılarının takımları ile özel etkinliklere katılma ayrıcalığına da sahip olduğu biliniyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şu an için Barcelona, Atletico Madrid, Paris Saint Germain, Juventus, AS Roma ve Galatasaray ekipleri Chiliz ile anlaşan kulüpler arasında yer alıyor. Chiliz’in toplam 8.888.888.888 arzı bulunduğu biliniyor. Bunun %34’lük kısmı token satışı ve ön satış ile piyasaya sürüldü. Geri kalan %20’lik kısım kullanıcı tabanının rezervi olarak saklanırken %15 stratejik satın alımlar, %15 pazarlama işlemleri %7,5 çekirdek yatırımcılar, %5 ekip ve %3 ise danışmanlık kurulu için ayrılmış durumda.

İlgini Çekebilir  Kripto para piyasası 188 milyar dolar kaybetti

Chiliz Coin Binance üzerinde yer alsa da projenin ortaklık imzaladığı takımların kripto paralarının Socios borsasında yer aldığı biliniyor. Chiliz ekibinin temel amacı ise yüzlerce takımın kripto paralarının tek bir platformda toplanması.

Chiliz (CHZ)COİN GRAFİĞİ

 

Chiliz Coin Geleceği

CHZ Coin hakkında çok fazla yorum mevcut. Chiliz Galatasaray ile yaptığı ortaklıkla sesini duyursa da daha önce Juventus ile yapılan anlaşma projenin dünya çapında dikkat çekmesini sağlamıştı.

Chiliz coin yorumlarına aslında e-spor alanında yapılacak olan girişimler ile bunun değerinin daha da artacak olması eklenebilir. Eğer CHZ ekibi e-spor alanında da önemli ortaklıklara imza atarsa çağa ayak uydurmuş olacaktır.

CHZ Coin Yorum

CHZ coin yorumlarını değerlendirmeden önce “Chiliz Nedir?” sorusunun cevabına odaklanmak gerekiyor. Chiliz daha önce hiçbir kripto para projesinin yapmadığı bir işe imza atıp dünyanın en büyük spor kulüpleri ile çeşitli ortaklıklar imzaladı. Bu hem altcoin piyasasının en çok ihtiyaç duyduğu sabit yatırımcı kitlesini yarattı, hem de projenin adının herkes tarafından duyulmasını sağladı.

CHZ/USD işlem çiftinin son 3 aydır neredeyse aynı fiyat noktasında sabit kalması da sadık yatırımcı kitlesi ile açıklanabilir. Chiliz Coin grafiğinin bu kadar stabil ve istikrarlı olması da taban yatırımcı kitlesine ulaşıldığını gösteriyor.

Chiliz Coin Nasıl Alınır?

Chiliz Coin toplam piyasa değerine ve ticari hacme göre en büyük kripto para borsalarından olan Binance üzerinden satın alınabilir.


Chiliz (CHZ) Analiz

Chiliz (CHZ) Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Chiliz (CHZ) hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Chiliz (CHZ) grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  NFT nedir: İnternetten kolayca indirilebilen bir dijital eser, nasıl 70 milyon dolara alıcı buldu?

Chiliz (CHZ) Yorum

Chiliz (CHZ) yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Chiliz (CHZ) grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Chiliz (CHZ) yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Chiliz (CHZ) Uzman Yorumları

Chiliz (CHZ) analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Chiliz (CHZ) Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Chiliz (CHZ) Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Chiliz (CHZ) Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Chiliz (CHZ) için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Chiliz (CHZ) için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Chiliz (CHZ) uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Chiliz (CHZ) durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com