Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

DeFi Protokolü UniSwap Kilitli Toplam Değeri 3 Milyar Dolara Ulaşacak

Hızlı bakış:

Uniswap’te kilitlenen toplam değer 3 Milyar Doları geçme yolunda Uniswap protokolü kısa süre önce ikinci yıl dönümünü kutladı üçlü> Uniswap (UNI) nihayet kripto piyasalarında dibe vurmuş olabilir

Uniswap (UNI) protokolü, DeFi platformunda kilitli toplam değer açısından 3 Milyar Dolarlık hedefe ulaşma yolunda ilerliyor. Yazma sırasında, DeFiPulse.com’daki ekip ile UniSwap’te toplam 2,8 Milyar Dolar kilitlendi ve 3 Milyar Dolarlık markanın 9 Kasım Pazartesi gününe kadar kırılabileceğini öngördü. DeFiPulse ekibi, bu projeksiyonu, Uniswap’e kilitlenen toplam değerin geçen ay nasıl büyüdüğünü vurgulayan bir grafik sağlayan aşağıdaki tweet aracılığıyla yaptı.

Eğer öyleyse @UniswapProtocol, Pazartesi gününe kadar 3 milyar $ TVL’yi kırabilir. Bunu öğrenmenin tek yolu beklemek ve https://t.co/cpEfG0qRDr pic.twitter.com/bTorCfxdtE

— DeFi Pulse ? (@defipulse) 6 Kasım 2020

<

Mutlu Yıllar @UniswapProtocol !!!

Sadece iki yıl olduğuna inanamıyorum. Bu yolculuğun bir parçası olan herkese çok minnettarım.

Bu sadece başlangıç ​​

Uniswap (UNI) Kripto Piyasalarında Dipte Kalmış Olabilir

Pazar performansı açısından UniSwap (UNI) belirteci nihayet yerel olarak en düşük 1,75 $ – Binance oranıyla dibe vurdu. Bu değere dün, 5 Kasım’da ulaşıldı ve Bitcoin, 2020’nin en yüksek seviyesi olan 15.957 $ ‘ı yazdırmak için hızlı bir şekilde art arda 14.000 $ ve 15.000 $’ lık iki fiyat tavanını kırdıktan sonra. Bitcoin yükseldikçe UNI’nin değerinin düşmesi, DeFi tokenlerinin Bitcoin’in fiyatı ile ters orantılı olduğu bir modelin doğuşu olabilir.

İlgini Çekebilir  Polkadot (DOT) Piyasadaki En İyi Katman-1 Protokollerinden Biri - Weiss

Yazım sırasında, Uniswap (UNI) günlük 2,57 dolardan işlem görüyor. Geleceğin dijital varlık için neler taşıdığına dair minimum ipuçlarını ortaya çıkaran grafik. Bunun nedeni, UNI jetonunun 17 Eylül’de piyasaya sürüldüğü haliyle çok yeni olmasından kaynaklanıyor.

Bu nedenle, UNI’nin değerinin çok yüksek olduğu göz önüne alındığında, swing yatırımcıları bekle ve gör yaklaşımıyla devam edebilirler. pompalanan Bitcoin’den çok etkilenir. Uniswap ile uzun oyunu oynayanlar için, dolar-maliyet ortalamalı Uniswap (UNI) satın alımları, token’ın her düşüşünden yararlanmak için iyi bir yol olabilir.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com